SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowinka / BLOG / redukcja + poprawa formy!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 579



Witam wszystkich!
Jestem tu swiezynka, ale czytuje was juz ok miesiaca. Wiele sie dowiedzialam co nalezy robic, jesc itp oraz dzieki temu staram sie eliminowac bledy treningowe i zywieniowe ktore popelnialam.

Zakladam BLOG by w miare na biezaco spisywac moje postepy, upadki, oraz czerpac wiedze z waszych rad!

INFO o mnie:
Wiek 24 lata
Wzrost: 168 cm (w porywach 169 ;)
Waga obecna: 64,5 kg
Biceps: 29 cm
Talia: 74 cm
Biodra: 97 cm
Udo: 56 cm
Łydka: 37 cm
Staz na siłowni: 5 miesiecy
BF % ok 31

CEL: redukcja!

Moja historia: W ciagu ostatnich lat wazylam 65 kg +/- 2/3kg. NA ostatnie wakacje wyjechalam do pracy za granice i trafilam na fabryke czekoladek. Niestety uwielbiam jesc a slodkie... mniam... W 2 miesiace przytylam 7kg. Za ich zrzucanie wzielam sie od zimy, ale tak konkretnie to gdy zaczelam chodzic na silownie. Bo bez ruchu nie ma nic jak wiemy. Wiec obecnie jest 65 kg. Tylko ze BF kiedys bylo 24 a teraz jest 31, i co z tego ze waze tyle samo. Waga dla mnie sie nie liczy, tylko ksztalt i forma. Chce wiec zrzucic ten tluszcz oraz poprawic kondycje. Jest jeden "haczyk". Pod koniec sierpnia 2008 bede miec operacje w zakresie czaszki, po ktorej przez min 4 miesiace (powinno sie 6) nie wolno mi uprawiac aktywnych sportow, ktore moga podniesc mi cisnienie, zwiekszyc tetno i przy ktorych mozliwy jest uraz w zakresie glowy.
Tak wiec musze jak najwiecej osiagnac przed, bo potem mysle ciezko bedzie pojsc z efektami, gdy zostanie tylko dieta i spokojne cwiczenia. Mam wiec ok. 10 tygodni.

MOJE ZAŁOZENIA:

- przez najblizsze 4 tygodnie dieta zbilansowana 120 g bialka, 98 g weglowodanow i 72 g tluszczu
- nastepnie redukcyjna az do czasu operacji.
- obecnie trening: 2 dni w tygodniu silownia (zazwyczaj sroda i sobota), w pozostale dni min 1h ruchu (rower, basen, taniec, skakanka, stepper balance, bieganie po schodach?)
- nastepnie (od lipca) zwiekszy mi sie ilosc wolnego czasu i wiecej bede mogla go poswiecic na ruch. Doloze treningow na silowni itp
- wspomaganie: na pewno fat burner (scorch ?) i co jeszcze - tu licze na wasze rady
- witaminki: multivit, Bcomplex, skrzyp i pokrzywa, magnez + wapn, kalvit, obecnie koncze Merz oraz CLA, przez 2 miesiace przed zabiegiem musze brac Rutinoscorbin w duzych dawkach oraz zelazo i kw.foliowy, wiec juz zaczynam. DOKUPIC COS?
- inne: tabletki anty, tabletki z aspiryna, paracetamolem i kofeina (p/bolowe)

Foto vitaminek:




TO CZEGO SIE CHCE GLOWNIE POZBYC:
tluscz z brzucha, troche z plecow i wyszczuplic/umiesnic ramiona







Zmieniony przez - nowinka w dniu 2008-06-12 00:29:44

Lepiej dużo robić, a mało gadać.

Moj BLOG http://www.sfd.pl/Nowinka_/_BLOG_/_redukcja_+_poprawa_formy!-t413901.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 579
Wracam z pochylona głową.
Prawie rok mnie nie było. Waga,sylwetka i forma gorzej.

Prze ten rok nieco sie działo. Dwie operacje przeszlam, ale juz wszystko pogojone (od ostatniej 5 miesiecy) wiec mozna ćwiczyć.
Mam psa - wiec doszlo mi poza pracą troche obowiązków.

Waga?
Na dzis ok 66 kg. BF 29% Jak wyglada SIŁOWNIA, ROWER, czy HANTLE zapomniałam ;) Po prostu tragedia.

Od 3 do 11 jestem na urlopie, ale po powrocie mam w planie wziac sie za siebie, by za rok juz nie martwic sie nadwaga a tylko dopracowywac sylwetke...
... moze zapowiada sie slub?

Fotki beda jak wroce.
Prosba o jakis poczatkowy plan treningowy. Zaznaczam ze moj tylek przez ostatni rok siedzial i nic nie robil, wiec po 15 sec mam juz zadyszke.

Zmieniony przez - nowinka w dniu 2009-05-31 19:18:46

Lepiej dużo robić, a mało gadać.

Moj BLOG http://www.sfd.pl/Nowinka_/_BLOG_/_redukcja_+_poprawa_formy!-t413901.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Heja.

To zdjęcie brzucha, to dałaś bardzo okrutne. Na stojąco z pewnością nie wygląda tak obficie.

Będę śledził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Tez będę zaglądać Będzie dobrze Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Witam

Daj foty przód luzem, tył luzem

A 30% tłuszczu napewno nie ma bo nie widac zebys miała grube nogi

Zmieniony przez - Helssing w dniu 2008-06-12 08:10:02

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15466
powodzenia!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2005
bede sledzila, ten sam wzrost,podobna waga i cm te same, tylko Ty mi sie chudsza jakas wydajesz, a te zdjecia to przekłamane jakieś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2176
powodzenia!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
to zdjęcie brzucha będzie dobre na motywacje ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No to powodzenia

Nowinka jeszcze nie rob cyklicznych zmian ilosci weglowodanow, za wsczesnie dla ciebie, zostan na razie na stalej ilosci ok 1600kcal, zobacz co sie dzieje, a pozniej zaczniesz cykliczne zmiany ilosci kalorii, ale nie wegli

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-06-12 09:57:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Witamy i kciuki trzymamy

PS. Też mam taki brzuch jak się napiję, i pochylę...
Dodaj może inną fotkę, normalnie jak stoisz, przyda się na podsumowanku do porównania, jak duży postęp zrobiłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 579
Obli tak tez uczynie.
Pereziusz i Kuro tak wiem ze straszne to zdjacie, i racja motywuje mnie! zastanawialam sie czy je dac kilka dni, bo u mnie ten brzuch jest najgrubszy, 60 mm tluszczu, i on przy wczesniejszej stracie wagi mało sie ruszyl, moze przez to ze go nie lubie i cwiczyc tez go nie lubie. Ale zaczne. Praca glownie siedzaca wiec widac go, jak stoje i ciut wciagne to nie jest najgorzej (pod ubraniem).

Helssing
Dam, dam, mialam to zrobic juz teraz ale po zgraniu ciulowe wyszly przez zle swiatlo, a tam gdzie robilam brzuch to mi calej sylwetki nie obejmnie. Dzis zrobie to wieczorem beda.

anijaa Bo u mnie sie to dosc rownomiernie rozklada, z dodatkowym skupieniem na brzuchu ;)

Alexa U mnie ten brzuch jest na totalnego gloda taki, bo chcialam by foto realne wyszly a nie objedzone.

Co do reszty ludzikow - dzieki i licze na rady!

Zmieniony przez - nowinka w dniu 2008-06-12 12:20:24

Lepiej dużo robić, a mało gadać.

Moj BLOG http://www.sfd.pl/Nowinka_/_BLOG_/_redukcja_+_poprawa_formy!-t413901.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybka przemiana materii- odzywki- brzuch...

Następny temat

Jakie ćwiczenia na rozciąganie?

WHEY premium