SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowi Jeziorowcy - co sądzicie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3654
Po odejsciu Shaqa wszyscy zaczynaja widziec przyszlosc Laker w czarnych barwach. Ja jednak uwazam, ze mozna pokusic sie nawet o stwierdzenie, iz Jeziorowcy stana sie zespolem silniejszym. Oto moja krotka analiza

Trener: Rudy Tomjanovich
Wiadomo, klasyka rocka. W swoim pierwszym sezonie pracy w Houston poprowadzil zespol do mistrzostwa konferencji, w dwoch kolejnych zdobywal juz mistrzostwo NBA. W 2000 roku poprowadzil reprezentacje USA do zdobycia mistrzostwa olimpijskiego. Powierzono mu zespol Zachodu w Meczu Gwiazd, a w 1993 roku zostal trenerem roku NBA. Nie twierdze ze jest lepszym fachowcem od Phila Jacksona ale na pewno na sie na tym co robi.

PG: Gary Payton
Tu wlasnie rodzi sie moim zdaniem pierwsza powazna sila zespolu z LA. W poprzednim sezonie 'Rekawica' osiagal mierne wyniki (z kulminacja w PO: 7,8pkt i 5,3 asysty). Meczyla go taktyka Lakersow polegajaca na 'trojkatach', czyli glownie sile Shaqa i geniuszowi Kobe'go. Sam mowil nawet, ze wiaze mu to rece. W tym sezonie ma byc inaczej. Obgadal to nawet z Rudy'm, co bylo jednym z warunkow jego pozostania.

SG: Kobi
Jesli na karierze Bryant'a nie zawazy proces o gwalt, to bez klotni i sprzeczek Kobe stanie sie prawdziwym liderem Lakersow. Poprzedni sezon tez nie byl dla niego zbyt udany - teraz bedzie mogl wreszcie rozwinac skrzydla. Brak klotni z O'nealem pozytywnie wplynie tez na pozostala czesc ekipy.

SF: Fox, Goerge, Butler
To najbardziej 'wyrownana' pozycja. George moze rownie dobrze grac na SG, a Butler na PF, ale przy coraz bardziej starzejacym sie Ricku Foxie (badz co badz to juz 13 sezon) bedzie dla nich dostepna wieksza liczba minut na pozycji nr 3. A o talencie 'mlodych wilkow' chyba nie musze przekonywac - widzielismy ich w akcji

PF: Lamar Odom, Karl Malone (?)
Odom odkad przyszedl do NBA robi systematyczne postepy i w poprzednim sezonie byl liderem zespolu z Miami ze statystykami prawie 18 ppg i 10 rpg. Jesli w LA pozostanie Karl Malone (chociaz ostatnio mowi sie o jego odejsciu wlasnie do Miami), to moze byc problem z podzialem minut dla 2 gwiazdorow, ale polaczenie mlodosci i najtwardszych lokci w historii NBA moze byc calkiem ciekawe.

C: Brian Grant, Vlade Divac
Grant byl zawsze zawodnikiem solidnym, notujacym sporo zbiorek, jednak zauwazalne sa jego ogromne problemy z kolanami. Dlatego tez uwazam ze wracajacy do korzeni Divac bedzie dla niego odpowiednim uzupelnieniem (choc kto tu dla kogo bedzie uzupelnieniem to jeszcze zobaczymy )

Reasumujac uwazam, ze Lakersi moga byc w tym sezonie mocniejsi niz w poprzednim 'gwiazdorskim'. Wiecej miejsca dla Paytona i Kobego + dobra chemia (brak klotni z Shaq'iem) + solidni pozostali zawodnicy, to mieszanka ktora miom zdaniem ma spore szanse zamienic sie w tytul mistrzowski. Oby w finale spotkali sie wlasnie z Miami i dali im popalic

A co Wy sadzicie o nowych Jeziorowcach??

Jeśli nie masz nic do ukrycia, nie dziw się, że kobiety ziewają na Twój widok

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14367
Myśle że Kobe specjalnie zwlekal z podpisaniem kontraktu do momentu az Shaq odejdzie. Pewnie sobie teraz mysli ze bedzie rzcuał po 40 punktów w meczu. A Lakersom zycze jak najgorzej dla mnie mogliby do playoffow sie nie zalapac. Tylko Chicago Bulls

"Nie mogłeś zrobić tego sam.
Wszystko czym chciałeś być... to ja.
Jestem mądry, zdolny, a przede wszystkim... jestem wolny od tego wszystkiego, od czego ty nie jesteś."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3654
Nie no jasne, jeszcze ta cala rozroba w Clippersach... Jednakowoz bedzie rzucal te 40 pkt Co wcale nie oznacza ze LA bedzie gralo lepiej, chociaz ja im nie zycze zle

Jeśli nie masz nic do ukrycia, nie dziw się, że kobiety ziewają na Twój widok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1508
Moim zdaniem nie bedzie to cirekawy sezon lakersow choc zycze im jak najlpepiej ... ale teraz bede oczywiscie za Miami

...:::>No One Is Perfect<:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3654
http://www.nba.com/heat/roster/

Poza Shaqiem, Waynem i moze jeszcze ewentualnie Jonesem to nie widze za bardzo nikogo, kto by mogl wygrywac mecze. A sam Shaq to mimo wszystko raczej rady nie da.

Jeśli nie masz nic do ukrycia, nie dziw się, że kobiety ziewają na Twój widok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 162
N
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wasi kulturystyczni idole ?

Następny temat

Amstaf i koks

Wiecej