SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe życie - DT julcziik

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 372080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Co złego to nie ja


Jakoś sobie hehe "żyję", ale jak widać ciężko z czasem
Lukam sobie tylko na forum jak jadę pociągiem, ale nie mam nawet o czym pisać. Nawet michy nie chce mi się wstawiać, bo 1 - nie kombinuję nic aktualnie, 2 - nawet nie mam kiedy zdjęć zrobić i niefotogeniczne te moje potrawy

Ogólnie co u mnie to dalej trochę nauki, ale nie narzekam. Sama poszłam na kółko i nikt mnie do brania udziału w olimpiadzie nie zmusza. Najlepszy z tego jest fakt, że po jednym miesiącu względnie ciężkiej roboty zadania z rozszerzenia chemii organicznej na maturze robię z palcem w nosie

Treningowo ten tydzień zawaliłam. Dopiero dzisiaj pierwsza wizyta na siłce i jednak nie dam rady tak ciągnąć - te 3x/tydz musi być, bo mi tęskno zwyczajnie do tego wysiłku fizycznego :D

Trening słabawy bym powiedziała. Wypiłam kawę przed, ale mimo to złapałam zjazd. Żeby się jutro nie powtarzać to zrobiłam dzisiaj dół.
Pierwsze ćwiczenia żeby trochę krwi napompować, później przysiady, coś na poślady i o. Po 3-4 serie, powtórzenia w granicach 15-20. Ciężarów nie piszę, bo śmieszne

1a. Uginanie leżąc
1b. Prostowanie siedząc
2. Przysiady
3. Bułgary
4. Wyciskanie na suwnicy
+poślady

Jutro góra i może dogadam się na niedzielę.

Z michy to tak:

1. twaróg, masło orzechowe, wiórki kokosowe, miód, płatki owsiane, wpc
2. 2 jajka, płatki owsiane, rodzynki, oliwa z oliwek, wpc
3. 2 jajka, mąka żytnia, masło orzechowe, wiórki kokosowe, miód, wpc
4. pierś z kurczaka, oliwa z oliwek, makaron, warzywa

Jak widać, w ogóle bez planu. W tygodniu wyglądało to inaczej, dzisiaj jakoś mi się nie chciało liczyć. Starałam się tylko, żeby z wartościowych produktów było. Makaronu w ostatnim posiłku malutko.
No i jednak będę musiała zmienić te węgle z rana tak jak mówiłam i dać je dopiero do drugiego posiłku.

Na razie tyle,
Do jutra i branocka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Spokojnie, na pewno wszystko tak ogarniesz że znajdziesz czas na te treningi 3x w tygodniu
a brak fotek wybaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Remik7
Spokojnie, na pewno wszystko tak ogarniesz że znajdziesz czas na te treningi 3x w tygodniu
a brak fotek wybaczymy


dokładnie, każdy ma taki okres , niektórzy nawet często normalna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
BPL byłeś w Łodzi i nic się nie odezwales ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Cały dzień szkolenie a wieczór/noc zajęte na drugi dzień szkolenie i powrót do domu także nie było po co zawracać głowę , następnym razem powinno być lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ok
już nie spamuje :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Nie mam czasu, żeby coś więcej napisać, ale pochwalę się, że pykło 89kg w martwym na jedno powtórzenie I MOJA PIERWSZA SETKA W HT NA 6 POWTÓRZEŃ!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
brawo Julka wracaj szybko do aktywnosci, bo brakuje nam Ciebie w dziale
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat.. Dieta.. Trenig co i jak?

Następny temat

Potrzebuję się czegoś dowiedzieć:D

WHEY premium