SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa siłownia, czy taki zestaw mi starczy?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345942
ojan
Zrezygnowałbym z modlitewnika na rzecz obciążenia.

Jawor - jak Ci się nudzi trenowanie to wymyślne ćwiczenia nie pomogą!
Nawet zamiana żony na inny model po jakimś czasie może nie być już tak atrakcyjna!


Panie Janku jakoś nie mogę dopatrzeć się w mojej wypowiedzi że trening mi się nudzi ,a trening urozmaicony na poszczególne partie ciała który pan też wykonuje nie oznacza znudzenie .Od 35 lat mam tą samą żonę i nadal jest dla mnie atrakcyjna,nie mam doświadczenia w zmianach żon aby w tym temacie się wypowiadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130962
Jawor, mam większe doświadczenie niż Ty :)

A kolega jak potrenuje to z prostych gryfów zrobi zginane (Tobie się to już udaje!).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345942
ojan
Jawor, mam większe doświadczenie niż Ty :)


Na taki argument nie mam odpowiedzi i na to wychodzi że wszyscy w tym dziale powinniśmy nie wypowiadać swojego zdania z racji mniejszego doświadczenia

Panie Janku jest pan dla mnie wzorem ,inspiracją kimś kogo podziwiam za osiągnięcia sportowe oraz za formę jaką pan osiąga ,cały czas pokazuje mi pan że jak się chce to można za to dzięki ,lecz zawsze i wszędzie mogę wyrazić swoje zdanie bez względu czy to komuś pasuje czy nie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
Panowie nie kłócić mi się w moim wątku bo jaki nowy rok to i cały taki podobno będzie wezmę każdego rady do siebie. Ale skłaniam się do rad Pana Janka nie tylko z racji jego wielkiego doświadczenia ale także że mam podobne zdanie że nie ma co wydziwiać ze sprzętem. Fajnie ktoś w jakimś wątku napisał że mięśnie nie widza jaki mamy sprzęt czy jest żeliwny, zardzewiały prowizoryczny itp. Najważniejsze to systematyczność treningu.

Jeszcze jedno pytanie czy nie lepiej kupić taki wyciąg jak na zdjęciu jest nawet 60zł tańszy niż ten do ławki?






Zmieniony przez - Damian Abramowicz w dniu 2017-01-01 14:31:01

Zmieniony przez - Damian Abramowicz w dniu 2017-01-01 14:31:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345942
Damian my nie kłócimy się ,ludzie charakterni tak mają że wyrażają swoje zdanie a wszyscy w tym dziale tacy jesteśmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Ja bym wziął stojaki, ławkę, gryfy i obciążenie oraz drążek.

Ewentualnie dodałbym wyciąg i maszynę do prostowania nóg. Ale bardziej wyciąg.

Modlitewniki, czy inne trzymacze nóg uważam że nie są potrzebne.

Zacznij od podstaw - samych wolnych ciężarów. A nóż uznasz, że to sport nie dla ciebie? Dodatkowo do samej siłowni warto byłoby dodać jakiś aktywności aerobowe, na początku mocne marsze - takie w stylu Ojana :) Nie mówię o żadnym bieganiu, rowerowania czy pływaniu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Stojak, ławka, drążek, poręcze montowane do ściany, gryf prosty, gryf łamany, 2 sztangielki skręcane i obciążenie.
Zamiast wyciągów, modlitewników i innych pierdół dorzuć do stojaków i kup stojaki z asekuracją.
Na takim zestawie zrobisz wszystko, a jak będziesz się nudził to sobie włączysz TV i poćwiczysz z Chodakowską
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130962
_Szajba_
Stojak, ławka, drążek, poręcze montowane do ściany, gryf prosty, gryf łamany, 2 sztangielki skręcane i obciążenie.
Zamiast wyciągów, modlitewników i innych pierdół dorzuć do stojaków i kup stojaki z asekuracją.
Na takim zestawie zrobisz wszystko, a jak będziesz się nudził to sobie włączysz TV i poćwiczysz z Chodakowską

Brawo Ty, Szajba !

Są drabinki to na nich można powiesić poręcze, które mogą służyć też za drążek - ja tak mam

Jawor , nie strasz młodzieży przekomarzaniem się ze mną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
jestem ZNIESMACZONY tym wyborem !
a gdzie KULKI ? sie pytam GDZIE KULKI?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
Dobre z tą Chodakowską he he he. Sygnał TV jest tylko brak telewizorka


Czyli wychodzi mi że taki zestaw styknie plus dodatkowe obciążenia do dokupienia żeby za dużo nie wiosłować krążkami ale to także jakiś dodatkowy trening he he he .







Zmieniony przez - Damian Abramowicz w dniu 2017-01-01 16:51:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Ronin78

Następny temat

JarekSFD trenuje

WHEY premium