SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa oferta Ultimate Nutrition

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2943
Witam wszystkich pakerów:)
zapoznaliście się z nową ofertą firmy ultimate nutrition?
nowe produkty można zamówić w pewnym znanym internetowym sklepiku
mnie zainteresował produkt o nazwie diet ripped i ultra ripped ( w swoim składzie zawierają m.in. ECA, chitosan, HCA, karnitynę i chrom tylko nigdzie nie mogę znaleść jakie są stężenia tych substancji
może ktoś z Was się orientuje? proszę o opinie na temat tych suplementów, za wszystkie z góry dziękuje

pozdrowienia Rożek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wuja to to wiem co jest w standardzie ale chodzi mi czy są własnie takie dodatki jak zaizen ma czy inne

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ktoś w zeszłym tygodniu to podawał na forum wiec szukaj z, z tego co pamietam eca jest chyba 4 razy mniej niz w termie
Ja interesowałem sie tt izma
TT jest najlepszy na rynku robiłem porównania cena i jakość
zma nie znam składu w sklepie tez nie znaja ale przypuszczam ze jest bez bajerów takich jak ma kaizen czy cytodyne

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Ultra Ripped :
w 1 kapsułce
Chrom - 100 mcg
Kola Nut Extract 278 mg
Guarana Seed Extract 227 mg
Ma Huang Extract 167 mg
L-Carnitine Fumarte 80 mg
120kaps 94 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2943
dzięki za info :) trochę mizerne te stężenia:( chociaż efedryny jest trochę, jestem ciekaw czy pojawi się ten produkt w ogólnodostępnych sklepach kulturystycznych? mam jeszcze pytanko do Lalki gdzie widziała ripped za 94zł? wyślij info mailem
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
No cholera, misiosz w topicu 'ECA Ultimate Nutrition' podał inny (znacznie korzystniejszy ) skład Ultra Ripped. To jak to jest w końcu?

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Na stronce bodybuilding.com jest skład UR. Jedna kapsułka zawiera dokładnie to, co podała Lalka, ale razy dwa. Możesz to sprawdzić jeszcze raz? Skąd ta różnica? Cena w USA to 20$, więc nawet opłaca się kupić u nas za 94PLN. Cały czas mówimy o Ultra Ripped Ultimate'a.
Interesuje mnie ten produkt, bo może być niezłą alternatywą dla Thermy - pod warunkiem, że ten skład będzie rzeczywiście razy dwa.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2943
hej Nicolai zamieszanie wynikło z tego że Lalka podała zawartość jednej kapsułki a Misiosz zalecanej porcji dziennej (2kaps.) stąd ta różnica mam prośbe jak masz cennik od Lalki to prześlij mi go mailem
dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115


No i już wiem, o co zapewne chodzi. Są dwa rodzaje Ultra Ripped. Pierwszy to Ultra Ripped Capsules i zawiera skład podany przez Lalkę.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Mam opakowanie w ręku - w jednej kapsułce skład jest taki jak podałam. Na stronce Bodybulding.com podali pewnie skład w jednej porcji - czyli w dwóch kapsułkach i stąd różnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115


Drugi to po prostu Ultra Ripped i zawiera proporcje podane przez misiosz'a; czyli dwa razy większe.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Hehe, no to chyba teraz już wszystko ok. Widzę, że Lalka jest na Forum, więc podaj maila to Ci sama wyśle.Z poziomu Forum nie da się zbytnio wysyłać załączników, więc maila musisz tu wrzucić.

Pozdrawiam
Nicolai
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co daje kreatyna a co glutamina ??? Co jest dobre w polączeniu z kreatyna?

Następny temat

dla robiacych cykl Dabka!

WHEY premium