SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Novascon - Normaflex

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9190

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki i Suplementy - OPINIE I ZDJĘCIA.
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309



Normaflex

Opis
- Zapewnia prawidłową budowę chrząstki stawowej
- Korzystnie wpływa na funkcjonowanie stawów
- Wspomaga sprawność ruchową
- Kolagen typu II

NORMAFLEX to naturalny suplement diety, który wzmacnia i regeneruje struktury chrzęstno-stawowe, kości, ścięgna oraz stawy. Pozwala utrzymać dobrą kondycję stawów i sprawność ruchową na wysokim poziomie.
Zalecane dawkowanie

1 saszetka dziennie, saszetkę należy otworzyć i jej zawartość spożyć bezpośrednio.

Nie należy przekraczać porcji preparatu zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Preparatu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią, a także osobom z kamicą żółciową lub przyjmującym leki przeciwzakrzepowe. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Normaflex
Porcja 60saszetek
Ilość porcji w opakowaniu 60
Opakowanie 60saszetek
Zawartość jednej porcji zaw:
Ekstrakt z dzikiej róży 250 mg
Ekstrakt z kory sosny nadmorskiej 100 mg
- w tym proantocyjanidy 95% 95 mg
Kolagen typu II 10 mg
Witamina C 80 mg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8
Normaflex jest genialny, po ok. 3 tygodniach brania skończyły się u mnie problemy ze stawami, co niewątpliwie utrudniało mi treningi. Biorę od 2 miesięcy i zamierzam dalej brać, mogę ćwiczyć na siłce znów na 100 %
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2399
Nie mogłem się oprzeć - mimo że odkopuje temat - to nie mogę się oprzeć wrażeniu że gość zalogował się tylko po to by zareklamować ten preparat .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Team Activlaba nowy się tworzy, co na to powiedzą nasi sponsorzy? %-)

Następny temat

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

WHEY premium