SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nos :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
Witam moj problem polega na tym ze mam krzywy nos...:( kiedys mialem zlamany jak blem malutki mialem nastawianie i lekarz jednym slowem mi zje*** czego efekt mam obecnie.. jest o po prostu odgiety ze tak powiem w prawo o jakied pol centymetra niby sie przyzwyczailem ale jak patrze na zdjecia tto az mnie szlkak trafia czasami mam ochote przywalic sobie z drugiej strony :( tak jestem zdesperowany..:(


Chcialbym sie zapytac czy mozna nastawic nos nie bawiac sie w zabiegi plastyczne?... bo palstyczny zabieg nosa kosztuje ok 3000 tys a niestety nie wyloze tyle od razu :(

SFD Team, na forum od 2002-10-05

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
witam
moze ja teraz przedstawie moj problem mam tzw. gorke na nosie
rozumiem ze NFZ za takie cos nie poniesie kosztow>? mowiono tutaj cena 6000zl...czytalem ze operacja nosa i usuniecie pagorka na nosie to okolo 20.000zl
czy ktos jeszcze moze mi podac link do sprawdzonej kliniki prywatnej?
pozdrawiam.bo w tym temacie jestem zielony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
idź do laryngologa.
jak będą wskazania (np. utrudnione oddychanie etc) do dostaniesz skierowanie na zabieg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
jakryc mam trudnosci z oddychaniem przez prawa dziurke sluchaj jesli pojde to na jaki zabieg mnie skieruje moglbys mi to przyblizyc i czy to bedize odplatne ?

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
nieodpłatnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4399
Łącze się ztobą w bólu i potwierdzam ,że jeśli dostaniesz skierowanie od laryngologa to zabieg będzie bezpłatny https://www.sfd.pl/temat144587/strona5/ 

"BÓG (+ JPII)--------------------HONOR-------------------OJCZYZNA"
================SFD FIGHT CLUB===============
"Chciałem by Warszawa była wielka (...) i dziś widzę ją wielką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
kurde boje sie narkozy brrrr..:(

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 376 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12231
Narkozy sie boisz ? Przeciesz to jest najwieksza faza w tym wszystkim.

<<<<<LoL>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
Jade na dniacj do wojewodzkiego szpitala w Elblagu i zapewne skieruja mnie na zabieg oczywiscie nie bedize to cyba plastyczny zabieg ale mam naziej ze wyprstuja mi ten nos...

no boje sie narkozy jeszcze nie mialem z tym do czynienia jakies filmy sobie wkrecam..:(

wie ktos na cyzm polega narkoza? ja wiem tyle ze sie wdycha cos..?

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
bede mial zabieg plastyczny nosa!!!:D

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
-po pierwsze niekoniacznie lekarz spieprzył
-po 2 narkoza to najgorsza rzecz w tym wszystkim ! prawie wszyscy lekarze którychznam próbują zawsze dla swoich bliskich mniej radykalnych sposobów znoszenia bólu operacyjnego
-po kolejne - jak mówi jakryc - idx dolekarza , powiedz ze ci sie ciezko oddycha , ze ten nos krzywy - moze da sie coś zrobić

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
juz wszystko ustawione zdecydowalem sie na zabieg plastyczny w prywatnej klinice w gdyni :) zabieg obejmie calosciowo nos czesci kostne i nie wiem cos tkaiego na kosultacje bede dopiero jechal z chirurgiem


Bofi czemu uwazasz ze narkzoa to najgorsze co mzoe byc? ja na 99% bede mial narkoze

SFD Team, na forum od 2002-10-05

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luteina

Następny temat

płaskostopie

WHEY premium