SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Norton - prosze o rade.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 113
Czytalem twoj artykul na temat co na mase.
Naprawde wporzo.
Mam tylko takie pytanie.
Czy moglbys mi ulozyc diete bo jak samo to robie to nie za bardzo mi wychodzi.
Nie wiem co do tego jest ci potrzebne ale postaram sie powiedziec wszystko. Gdybym cos ominal to pytaj.
Po pierwsze moim celem jest budowa masy miesniowej przy jak najmniejszym zlapaniu tluszczyku. Jesli to mozliwe to chcialbyn nawet zgubic troche brzucha bo to jest moj najwiekszy problem. Chodzi o to zeby masa byla jak najmniej beztluszczowa.
- Waze 92-93 kg, wzrost 180cm
przesle ci moje zdjecie zebys mogl lepiej sie zorientowac jak wygladam i do jakiej grupy ludzi naleze:)
To co najczesciej jem i czym dysponuje to:
-piers kurczaka(gotowana), ryby, ryz, sosy do ryzu, pieczywo biale(czesto tostowe), jogurty, jajka, szynka, wedlina z piersi kurczaka i indyka, tunczyk, banany, jablka, pomidory, cebula to wszystko co jem chyba codziennie no i oczywiscie pije duzo wody
Pozatym pije bialko Multipower formula 80+(20min po posilku potreningowym 40g i 40g przed snem, w dzien bez treningu 40g przed snem)
Mam tez odrzywke weglowodanowa ktora ostatnio ograniczylem bo cwiczylem rzezbe i pilem ja tylko troche zaraz po treningu by uzupelnic wegle.
Nie wiem czy znowu zwiekszyc dawki przy robieniu masy. Wczesniej bralem tak - godz. przed treningiem jedna miarka i zaraz po treningu 2,5 miarki, w dzien bez treningu 1 miarka na dzien miedzy posilkami.

Moja prosba jest taka.
CZy moglbys mi ulozyc diete glownie z tych produktow ktore wypisalem i adekwatna do mojego wygladu.
Jesli potrzebujesz to przesle ci zdjecie, jest to zdjecie z przed moze 2 tyg(okres konca rzezby, jak widac za wiele sie nie podrzezbilem.Pewnie zla dieta. Chcialbym przedewszystkim zgubic brzuch.)
Nie moge wyslac go tutaj bo zajmuje za duzo miejsca i inaczej juz go nie moge przerobic.
Wec jak je potrzebujesz to podaj mi maila. Wtedy ci wysle.
Z gory wielkie dzieki.
Pozdrawiam.

Siwy

Siwy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Na poczatku musisz sie zdecydowac, czy chcesz sie dobrze wyrzezbic czy zyskac pare kilo masy, ktora raczej nie ulegnie poprawie jakosciowej ?

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Wypelnij profil.

Dieta dieta ale przy rzezbie jeszcze musisz dorzucic duzo aerobow zeby byl efekt.
Zdecyduj co chcesz osiagnac w najblizszym czasie (osobiscie polecam wyrzezbienie tego co masz prze lato a od jesieni masa).

______________________________
I want to be a better man
Lord knows that I'm trying
I want to keep the master's plan
But sometimes things get wild
Demons sleep with me in bed
I can feel their fire
When darkness gets around my head
Sometimes I go blind
______________________________
Doradca w Odżywianiu

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 113
Chialem teraz zrobic troche masy bo wlasnie tydzien temy skonczylem rzezbe, choc nie wiele sie wyrzezbilem i robie teraz regeneracje. Nie wiem czy to dobrze znowu robic po rzezbie rzezbe. Pozatym troche schudlem(choc nie za wiele) i chcialem zlapac troche masy tylko zeby byla jak najmniej tluszczowa(beztluszczowa jesli sie da).Chodzi o to zeby nie lapac tluszczu.
Prosilbym o jakas diete ktora by byla dla mnie odpowiednia.
Jesli sie da to zgubic przy tym troche brzucha.
Jesli chcesz moje zdjecie by sie zorientowac to podaj mi maila to ci przesle.
Dzieki z gory.
Pozdrawiam.

Siwy

Siwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Skoro sie niewyrzezbiles to moze warto sprobowac jeszcze raz. Teraz nie jest najlepszy czas na robienie masy (za goraco).
Diete rozpisz sam, daj na forum to zobaczymy co Ci wyszlo.

______________________________
Doradca w Odżywianiu

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Po regeneracji możesz zrobić lżejszy Trening gęstościowy:

"Jeśli chcesz jednocześnie zarysować i podkreślić kształty sylwetki nie tracąc przy tym masy mięśniowej, to dobrym rozwiązaniem będzie:

Trening gęstościowy- zalecana liczba treningów 3-5 tygodniu, każdą grupę mięśniową trenujemy 1-2 razy w tygodniu. Treningi krótkie, bardzo intensywne(przerwy pomiędzy seriami zmniejszamy do 60-90 sekund) z dużą różnorodnością ćwiczeń (w podobnej ilości ćwiczenia podstawowe i izolowane). Można stosować superserie oraz serie łączone(2 ćwiczenia na tę samą grupę wykonywane w minimalnych odstępach). Operujemy na obciążeniach w granicach 60-80% CM (ciężaru maksymalnego-tj. takiego, z jakim jesteśmy w stanie wykonać tylko 1 poprawne powtórzenie). Czas trwania: 4-6tygodni."

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 113
Oki a co z dieta?

Siwy

Siwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jak przy masie- intensywnością i dodatkowymi aerobami zniwelujesz ryzyko odkładania tkanki.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 113
Wporzadku. Ale prosilem Nortona zeby mi ulozyl diete.
Powyzej wszystko rozpisalem.
powiedzial zebym mu podal jak cel mam, tzn jak zamierzam cwiczyc.
Wiec mu podalem.

A diety nie ma

Siwy

Siwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
sluchaj uloz sam dietke zgodnie z zalozeniami postow podwieszonych a ja Ci ja sprawdze w wolnej chwili

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z utrata tluszczyku :))

Następny temat

serwatka a prostata !!!

WHEY premium