SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Norditropin SimpleXx 15mg/1,5ml - prośba o pomoc / ocenę

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16769

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3410
WEJDZ NA OFICJALNĄ STRONĘ NOVORDISKA I SPRAWDZ OSOBIŚCIE. SĄ TAM ZDJĘCIA OFICJALNYCH OPAKOWAŃ I TAKIEGO JAK TY MASZ NIESTETY NIE MA. NORDITROPIN SIMLEXX BEZ WZGLĘDU NA ILOŚĆ SOMKI JEST PAKOWANY W TAKIE PRZEZROCZYSTE OPAKOWANIA JAK WIDAĆ NA LINKU PODANYM PRZEZ B-50. INNE TO NIE WYPUST TEJ FIRMY, BYNAJMNIEJ NIE MA ICH NA OBECNEJ OFICJALNEJ STRONIE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61
kolego: anglia - ktoś zaproponował Tobie.. i ?
co zrobiłeś?
co sadzisz o tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61
Kudpoj - proszę nie strasz mnie teraz... tzn. myślałem już że wszystko fanfarafa, a tu Ty niepokój mi zasiałeś.. dzięki za opinię i podpowiedź, sprawdzę..
w każdym razie, jestem, mega zregenerowany, mało śpię i jestem wyspany i kumaty, pocę się w nocy strasznie, zegarek oczko dalej zapinam, a o obrączce to pomarzyć mogę.. nie założę.. a i kostki u nóg, nadgarstki i palce popuchnięte, aż nabrzmiałe..
ale to może od teścia..?
sprawdzę, będę nadal w niepewności i strachu gryzł się w brzuch.
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3410
POLSKI RYNEK JEST ZASYPANY PODRÓBKAMI. SĄ TE BLU TOPY KTÓRE PODOBNO DAJĄ RADĘ. MOŻE PO PROSTU JAKIŚ OBROTNIAK DORWAŁ TE BLU TOPY, POOKLEJAŁ NAKLEJKAMI NORDITROPINU I GONI PO WYŻSZEJ CENIE:) SKORO MASZ OPISANE PRZEZ CIEBIE EFEKTY(OPUCHNIĘTE NADGARSTKI ITP) TO TYLKO DORZUCIĆ DO TEGO ZESZTYWNIENIE PALCÓW I MASZ EFEKT DZIAŁANIE GH. MOŻLIWE ŻE MASZ 30KI ZAMIAST 45EK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
nie wiem co zrobiejeszcze niby to jest bezposrednio z fabryki i gwarantuje ze jest ok , braly go podobno dwa bardzo duze nazwiska w polskim sporcie i jak by co to mowil ze sie ze mna skontaktuja jesli chce miec pewnosc chociaz to dla mnie zadna gwarancja , moze ktos mi powiedziec w jakiej cenie to chodzi w pl ?? jesli tu nadal nie mozna to na prv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja znam te 2 osoby osobiscie. Nie sadzeby mialy powod mnie np klamac bo rozmowa byla czysto kolezenska na PP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61
palce drętwieją.. u rąk, podobny efekt jak zaczytasz się na kibelku podczas robienia śmierdzących spraw i potem wstajesz atu lipa.. sztywno i mrowienie..
mam to ale w paluchach, dłonie..
jak będzie 30 zamiast 45 to i tak jak dla mnie leszcza amatora, to wystarczająca petarda..
ja mam zapewnienie też od wielkiego nazwiska, osoby ciężko i zasłużenie pracującej na to co osiągnęła w sporcie ;)

mnie 1 ui kosztowało tyle co paczka davidoff'ów

pozdrawiam was maniacy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Efekt taki jak powinien byc jesli chodzi o skutki uboczne.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cleaner_DZ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36

shaq7

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 50 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 87
Nowy temat Temat Zamknięty
Wiecej