SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Nordex gh

Wysłana -
Siema bije 3 tydzień Nordex gh po 4iu dziennie . Zrobiłem badanie i chyba wałek w środku bo raczej obok gh to leżało . Wstawię wynik . No chyba ze ja złe wykonałem badanie bądź oni coś zle odwirowali.
Zastrzyk robiony 3on 1 off z 4 i.u
Przed badaniem tez nie lądowałem 10 tylko 4 iu.
Strzał zrobiony o 7.15 rano
Badanie wykonane około 9.40
Na czczo .
Co sądzicie ?
Pozdro

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wyniki sprzed hgh wrzuć
Wysłana -
Nie mam
Wysłana -
Czyli nie masz się czym podeprzeć jak nie masz badań z przed.
Bij po 8-10iu przez następne 2-3 tyg i powtórz badania będziesz miał jasne wszystko.
Wysłana -
A możliwe jest ze wynik wyszedł gorszy bo tam jest napisane ze przyjęto 16:57 do badań . Z tego co wiem mediq wozi swoje badania 30 km do głównej stacji u mnie . Wkur... się.
Wysłana -
Któreś badanie albo hgh albo igf trzeba odwirować jakoś max pół h po pobraniu inaczej lipa z badania ,tak mi kiedyś babka tłumaczyła w labie
Bez badania przed to o kant dupy roztluc te badania

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-08-10 15:34:22
Wysłana -
No właśnie tez mi się gdzieś obiło o uszy ze powinno być któreś odwirowane. A jak oddałem badanie po 2.5h a dotarło do lab o 17 czyli po 8-9 godzinach to mógła wyjść lipa ... czy igf powinien być stałe podwyższony ?
Wysłana -
Patrzcie próbkę przyjęli o 16:57 a badanie wykonali dopiero następnego dnia o 23
Wysłana -
Hazel 232
Patrzcie próbkę przyjęli o 16:57 a badanie wykonali dopiero następnego dnia o 23

No ale krew we wirówkę powinni odrazu wsadzić tak myślę tylko Ci nie napiszą że przyjęto o 16:57 i odwirowano o 17:21
Wysłana -
No tak ale oddawałem krew o 9,30 to powinni odrazu odwirować a do laboratorium wtedy przyjąć o 16:57.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź