SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nogi - Ankieta

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6192

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
ja je cwicze priorytetowo

a w ankiecie to chyba wiekszosc sciemnia (albo co ich nei cwicza omijaja ten temat)

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24063
no szkoda ze nie kazdy wpisuje sie do tematu, a zaznacza odp... bo raczej odpowiedzi mnie bardziej interesuja, jak chyba kazdego

ja mam problem z lydkami, nie moge ich ruszyc, ale uda ida ladnie, a tak to jeszcze gram w siatke i rozwala tez uda ostro szczegolnie miesnie na boku ud, i ciezko spodnie dopasowac

ale musze popracowac jeszcze nad nimi, umiesnione uda wg. mnie za***iscie wygladaja

SOGi -dla was chopaki

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
-Blink182- a co powiesz na to:
https://www.sfd.pl/temat40666/ 

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Ja ćwicze ngogi ale nielubie tego ćwiczenia bo źle się podaje ciężar i włogule jakoś tak mi niepodchodzi ale sumiennie cwicze tez partie ciała bo niemożna o niej zapominać ponieważ liczy się całe ciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Mocne nogi i grzbiet to podstawa. Niestety większość myśli że duży biceps to coś co im się najbardziej przyda w życiu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24063
Fiacik, ten koles ma za***iste nogi jak na kulturyste, ale wiadomo ze ja takich duzych i chyba nikt utaj nie chcialby miec, choc moze.... ale o wiele mniejsze obwody, koles jest niesamowity, i pewnie smigal tylko w dresie...

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24063
a co do tych nóg i grzbietu to zgadzam sie w 100%, zresztą każdy wie że aby być silnym trzeba miec dobrze rozwinięte mieśnie pleców a także nóg

SOG

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
ja od ładnych paru tygodni klatkę przerzuciłem na piątek, żeby w pon. męczyć nogi z barkami

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23124
a ja tam bardzo lubie robić nogi-jak człowiek puści pawia na treningu a potem wie ze boli przez 5 dni to wie że rośnie a na nogi,no cóż robie wszystko co się da. przed siłownią jeszcze BARDZO dużo rowerem jeździłem i od tego też uda urosły.Ale jest problem,co bym nie robił,ile bym serca w trening nie wkładał,to łydki no nie chcą rosnąć,a tak pięknie je czuć

,,... i cały tydzień kręci się w okół sztangi"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Wszystko jest wazne... jednak na nogi naogol poswieca sie mniej czasu... A ta ankieta to mnie troszke zdziwila...

... znowu polubiłem żelastwo.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest?

Następny temat

sprzęt na siłownie [projekty]

Wiecej