SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nocne podjadanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17
Spotkał się ktoś z jakimiś konkretnymi artykułami jak walczyć z NES?
Może macie jakieś swoje sposoby jak uniknąć nocnych kursów do kuchni?
Mam z tym problem, zawsze w nocy około godziny 02:00 mam kurs nad, którym nie umiem zapanować
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Jak wyglada Twoje odzywianie ? Ostatni posiłek o której zjadasz ? Najlepiej wstaw cała diete .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
mozłiwe ze za mało jadasz w ciągu dnia i stąd ten napad głodu w nocy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie da się odpowiedzieć w sposób precyzyjny na Twoje pytanie.
Podałeś o sobie zbyt mało informacji.

Wiele czynników może inicjować NES, m.in: nadmierny stres, przyjmowane różnych farmaceutyków, nieodpowiednio zbilansowana dieta, brak aktywności fizycznej etc.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-09-30 11:04:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Zdecydowanie należy poznać Twoją dietę zanim cokolwiek się doradzi. W większości przypadków problem wynika z błędów żywieniowych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17
Mój problem raczej nie wynika z diety, bo niezależnie czy na niej byłem czy nie, to się pojawiał. Borykam się z tym juz od paru lat, od 2-3 lat staram się trzymać czystą michę i w ciągu dnia raczej wychodzi a w nocy jest katastrofa... Miałem już robione badania na cukier i tarczycę i z wyników wychodzi wszystko ok. Byłem nawet u psychiatry i jakieś leki na sen\depresję zwiększenie serotoniny nic nie pomaga. Brałem trytopfan, jakieś blokery apetytu i nic. Największa chęć w nocy na słodkie\ser żółty ale generalnie leci wszystko co popadnie. Moja aktywność to miedzy 3 a 5 treningów w tygodniu głównie bieganie\kickbox, siłownia sporadycznie raczej drążek i pompki. Raczej bym potrzebował kogoś kto przeszedł przez coś podobnego i jakoś to pokonał. Przykładowa dieta jaką stosuje poniżej : wiek 31 lat wzrost 170 waga 72-73 kg
I
70 gramów płatków żytnich/orkiszowych/owsianych
- pół jabłka
- 40 gramów izolatu białka serwatkowego
- 20 gramów orzechów bądź masła orzechowego
- łyżeczka cynamonu
- łyżeczka imbiru

II
100 gramów razowego chleba żytniego na zakwasie
3 plastry chudej szynki z kurczaka/indyka
- 10 gramów masła orzechowego, bądź orzechów
- plasterek pomidora
- pół plastra żółtego sera

III
70 gramów (ryżu naturalnego/basmati lub 80 gramów makaronu razowego pełnoziarnistego lub żytniego, bądź razowy z mąki durum, lub pół woreczka kaszy jęczmiennej bądź gryczanej
- 175 gramów filetu z kurczaka/indyka/ cielęciny bądź chuda ryba mintaj/dorsz
- sałatka warzywna
-
IV
- 270 gramów ziemniaków w mundurkach lub 70 gramów ryżu naturalnego bądź basmati lub dzikiego.
- 175 gramów filetu z kurczaka/indyka

V
200 gramów filetu, bądź 45 gramów odżywki białkowej.
- 100 gramów warzyw na patelnie
- 40 gramów orzechów bądź masła orzechowego









Zmieniony przez - tapczan11 w dniu 10/2/2017 8:07:31 PM

Zmieniony przez - tapczan11 w dniu 10/2/2017 8:07:56 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Wypełnienie ankiety działu jest podstawą a rozpiska diety powinna być wrzuca według zaleceń z tego samego linku:

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efekty po miesiącu diety

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 76kg

WHEY premium