SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No to niedlugo sie zacznie...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Za pol roku koncze 17 lat. Na silowni cwicze juz bardzo dlugo (przynajmniej w porownaniu z rowiesnikami), bo bedzie to juz ponad 2 lata. Oczywiscie jest czas regularnego uczeszczania i cwiczenia na silowni pod okiem trenera. Jak narzie nie bralem nic niedozwolonego (nie biorac pod uwage Xenadrine, czyli efedrynki...), jezeli chodzi o wspomagania anaboliczne to mam za soba 5 cyklow kreatyny, zjadlem juz paredziesiat kilogramow bialka w proszku, i nalykalem sie kilkadziesiat puszek witamin. Doszedlem do 40cm w obwodzie reki, na klatke wyciagam 90kg, waze 77kg (jak na 174cm wzrostu to calkiem, a nawet deczko za duzo). W obwodzie klatki piersiowej mam 110cm. Jak na regularne 2 lata cwiczen i dobrej (bo nie zalowalem pieniedzy) suplementacji mysle ze doszedlem to wynikow calkiem satysfakcjonujacych.
No to pewnie wiecie o co mi juz chodzi. Pierwszy cykl sterydowy. Troszke czytalem przez ten czas (a dokladniej kiedy trafilem na ta witryne, bo wtedy wszystko bylo nowe i takie ciekawe..). I doszedlem do wniosku ze calkiem dobrym sterydem na poczatek bylby Deca-durabolin. To jest nandrolone, chyba o ile mi wiadomo, czyli ten slabszy. Opiszcie mi co mialbym ewentualnie nabyc.. jakie tego moga byc ceny itp... No czy do tego cos dodac, zeby efekty byly na zadowalajacym poziomie. Ktos moglby mi ulozyc przykladowy cykl? Nic wczesniej nie bralem, nie mialem zadnej stycznosci z koksem, wiec umiem tylko teorie, i to wszystko...

No to czekam na wasze posty, wezcie pod uwage to ze abonament mam oplacony (czyli w jakis sposob zalezy mi na tym forum). Czekam na wszystkie propozycje, wypowiedzi i w ogole...



3-majcie się!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to wiesz jaka bedzie pierwsza odpowiedz a twój wiek ?? nie za młody

p.s
skoro mieszkasz w Bydgoszczy to pewnie często
odwiedzałeś sklep na Podwalu , może dobrze by było
wpaść tam jeszcze raz i kupić coś nowego ????

Pozdrawiam

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
17 wiem wiem... ale na prawde nie chce juz czekac...
Na podwalu zawsze kupuje suplementy to jest najlepszy sklep w Bydgoszczy z tego typu artykulami....

3-majcie się!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prawda podwale rządzi

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Piszesz 2 lata to bardzo dlugo.To jest nic.20 lat to jest dlugo.Poczekaj 4 lata do 21 roku zycia i dopiero potem mysl o jakims koksie.Nie teraz kiedy Twoj organizm produkuje 3-5 razy wiecej wlasnego naturalnego testasterony niz dorosly mezczyzna.Pozatym ciagle dojrzewasz i dojrzewa Twoj uklad hormonalny. Jak chcesz miec pozniej klopoty to oczywiscie mozna lykac.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popieram

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Ja w wieku 23 lat dopiero sie rozkrecam, sam sie zdziwilem ile cyklicznym treningiem mozna osiagnac ( i oczywiscie dieta ). Poczekaj jeszcze conajmniej do 20 roku zycia, ja podobnie myslalem co ty ale teraz po prawie 5 latach treningu uwazam ze jeszcze nie warto. Zastanawiam sie dopiero nad Tribulusem.
Przemysl to jeszcze, a zrobisz co zechcesz.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

injekcja

Następny temat

20 tablet

WHEY premium