SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No shock 600tab opinia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4223

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 448
Witam
Chciałbym się dowiedzieć coś o tej odżywce nigdy jej nie brałem a ponoć jest lepsza od nitrobolon2 a nitrobolon ponoć konkretne jest
Sprzedający mówił że jest cholernie nocna czy to prawda ?

Nie wypełniałem ankiety zależy mi tylko o opini tego czy naprawdę czuć ją już po pierwszej dawce

Dodam że brałem creatyne jakiś 2 tygodnie temu a ta odżywka jest po części kreatynowa ;/ ale sprzedający mówił że to bez znaczenia



Zmieniony przez - macmac123 w dniu 2011-07-19 20:49:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17972
Umieram !

Dajcie spokoj autorowi, ja jak brałem glutamine w czopkach to libido skakało mi jak szalone !! Glutamina rządzi !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
a jaki ma to sklad?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
nie wiemy co i jak brales wczesniej.. stad trudno powiedziec, czy Cie zabije jej "moc" hehe czt tylko wzmocni...

wstaw ankiete :D

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 448
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
z takich zabawek polecam hot blood sciteca, dziala od pierwszej dawki konkretnie. Pozatym poczytaj o dawkowaniu kreatyny,
sa 2 opcje
z faza nasycenia lub bez , tu czy tu zawsze stosujemy kreatyne cyklicznie od 5-8 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
ile kasy marnujesz na niepotrzebne suple...
Hmb, gluta, tauryna, dextro.... Same malo przydatne specyfiki.

Co do suplementu sprzedawca ladnie go zareklamowal by ci opchnac, prosty stack.
Co do efektow tutaj juz kwestia odzywiania.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 448
TomQ-MAG
jak byś wiedział za ile je mam to sam byś kupował
taurynę,dextrozę dostałem gratis
l-glutamina to najsilniejszy suplement jak znam po 500gram l-glutaminy przyszło mi prawie 4cm w 1.5miesiąca na łapie wiec jest kozacka 10 razy lepszą niż super extra testosteron czy inny doping, na mnie ten suplement działa jak złoto
Może nigdy nie miałeś oryginalnie l-glutaminy lub nigdy tego nie brałeś bo nie wieżę że to nie działa bo ja to czuję już po 5gramach dziennie

Co do hmb nie wiem pierwszy raz to biorę kupiłem bo cena była o wiele mniejsza

ja od tego co kupuję to jak piszę mi że to jest mocne i działa to tak jest, mnie nie oszukuję

Proszę podziel się swoimi suplementami co działają lepiej bo ja brałem tylko te co napisałem bo są dobre a może są lepsze nie wiem chyba brałem większość oprócz prohormonów

tylko nie pisz mi o jakiś gainerach bo tylko raz to kupiłem i więcej tego nie zrobię


Zmieniony przez - macmac123 w dniu 2011-07-20 01:19:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 386 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18333
L-glutamina Do działu doping z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
macmac123 masakra chłopie to co piszesz... tutaj są ludzie którzy o***ali 100 razy wiecej supli od ciebie a TOMQ jest jednym z nich i wie co pisze, jeżeli poszło ci 4 cm w łapie czy tam cholera wie gdzie to nie oznacza ze l-glutamina to spowodowała i wg najświeższych badan l-glutamina nic nie daje poczytaj sobie o tym aminokwasie bo widze ze bredzisz i to ostro

Zmieniony przez - ToKoks w dniu 2011-07-20 01:25:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 448
Chyba sam robiłeś te badania ;/
Nie ważnie proszę moderatora o zamknięcie tego tematu

Zmieniony przez - macmac123 w dniu 2011-07-20 02:20:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Piłka nożna. Okres przygotowawczy - suplementy.

Następny temat

Spalacz tłuszczu, a nadciśnienie

WHEY premium