SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No i znów się spasłem. ;)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 51 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4060
Ludzie biegali na tysiące lat przed tym, zanim zaczęli wyciskać sztangę leżąc. ;) Tak jak napisałem w ankiecie, sezonowo biegałem rekreacyjnie, natomiast od około roku prawie wcale, więc ten półmaraton jest celem osiągalnym, ale bardzo ambitnym z moją obecną formą. Oczywiście że w czołówce się nie zmieszczę, celuję w czas 2:15 czyli około 450 miejsca na 600 startujących. Na dychę lepiej by nie było, a motywacja mniejsza. Tutaj przynajmniej wiem, że mało czasu i trza się sprężać żeby przeżyć. ;) Plan treningowy w głowie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311147
Bieganie to zło. Ale powodzenia życzę i wytrwałości, nawet jak okresowo coś nie pójdzie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
w glowie to ja mam zawsze 100 planow wiele czasu mi zajelo aby nie zaczac tylko wytrzymac z jednym ! powodzenia ! wiem ile kosztuje 21km przy ponad setce na wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130874
ajazy
Bieganie to zło. Ale powodzenia życzę i wytrwałości, nawet jak okresowo coś nie pójdzie.
Zgadzam się!
Tylko nieliczni biegają bez urazu
Pozostali kończą zanim ich uraz dopadnie
Tutaj popiera się trening siłowy i jako uzupełniający trening aerobowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
Plan treningowy powinien być gdzieś na piśmie - nie tylko w głowie. Te plany co są w głowie, łatwo z głowy wylatują... Trzymam kciuki za kolana:)
A jaki masz plan na ogarnięcie jedzenia - będziesz coś sam gotował, liczył - czy plan "żreć połowę"??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 555 Napisanych postów 6412 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 57352
Półmaraton w 2:15 to realny cel, krytykując pamiętajcie jedno, jeden podnosi ciężary (żeby wyglądać), drugi podnosi ciężary (żeby łamać bariery w trójboju), trzeci biega (żeby być coraz szybszym), czwarty biega (żeby łamać dystanse), piąty pływa, jeździ rowerem, biega, szósta wiosłuje po medale i tańczy balet, siódmy siedzi na kanapie i się z Was wszystkich śmieje i ma to w dupie. Bawimy się w to co lubimy, nie ma co stawiać pytań co lepsze, ważne że coś robimy i mamy satysfakcję.
1

PB:
IM 140.6 Poznań 25.06.2017, 12:48:33 / IM 70.3 Gdynia 07.08.2016, 5h:23min:57s / JBL Triathlon Sieraków 28.05.2016 1/4 IM, 2h:33min:54s / Otyliada 12/13.03.2016 15km, 6h:28min / III PKO Maraton Rzeszowski 04.10.2015, 03h:55min:51s / Półmaraton Rzeszowski 06.04.2014, 1h:53min:03s / Trening 08.06.2017, 10km 47min:43s / Łańcucka Piątka 5km 11.06.2016, 22min:45s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
da rade jak ja dalem to i kolega da , tylko uważaj na zbiegi , te potrafia zniszczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Ronin78
Półmaraton w 2:15 to realny cel, krytykując pamiętajcie jedno, jeden podnosi ciężary (żeby wyglądać), drugi podnosi ciężary (żeby łamać bariery w trójboju), trzeci biega (żeby być coraz szybszym), czwarty biega (żeby łamać dystanse), piąty pływa, jeździ rowerem, biega, szósta wiosłuje po medale i tańczy balet, siódmy siedzi na kanapie i się z Was wszystkich śmieje i ma to w dupie. Bawimy się w to co lubimy, nie ma co stawiać pytań co lepsze, ważne że coś robimy i mamy satysfakcję.


Ładnie napisane , podpisuję się dwoma rekami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130874
Ronin78
Półmaraton w 2:15 to realny cel, krytykując pamiętajcie jedno, jeden podnosi ciężary (żeby wyglądać), drugi podnosi ciężary (żeby łamać bariery w trójboju), trzeci biega (żeby być coraz szybszym), czwarty biega (żeby łamać dystanse), piąty pływa, jeździ rowerem, biega, szósta wiosłuje po medale i tańczy balet, siódmy siedzi na kanapie i się z Was wszystkich śmieje i ma to w dupie. Bawimy się w to co lubimy, nie ma co stawiać pytań co lepsze, ważne że coś robimy i mamy satysfakcję.

Masz rację!
Ale my tu dopingujemy kolegę nie wprost. Mamy nadzieję, że zepnie poślady jakby nam na przekór .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 51 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4060
Paatik
Plan treningowy powinien być gdzieś na piśmie - nie tylko w głowie. Te plany co są w głowie, łatwo z głowy wylatują... Trzymam kciuki za kolana:)
A jaki masz plan na ogarnięcie jedzenia - będziesz coś sam gotował, liczył - czy plan "żreć połowę"??


Z jedzeniem to jest tak, że będę gotował sam, ale podchodzę leniwie, więc może nie być wykwintnie. ;) Jeszcze dojadam żurek po Świętach - jak skończę to będę wstawiał do tego tematu od czasu do czasu zdjęcia lub opisy menu.
Na kolana będę uważał, dziękuję. :)
Plan treningu biegowego na piśmie jest taki jak wkleiłem (nie rezygnuję oczywiście z siłowni).



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący 39l 168cm i 102kg

Następny temat

Jaki Rowerek Treningowy? Używany KETTLER czy tani nowy z Marketu?

WHEY premium