SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No i znów się spasłem. ;)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4109
Zrezygnowałeś już? A może są jakieś postępy. Ja gdy przeczytałem pierwszy post,to w dużej mierze się identyfikowałem z tym co piszesz. Staż na siłowni niby spory,ale z przerwami długaśnymi. Okresy liczenia makro i czystej diety przeplatane tragicznym żywieniem i lenistwem, a co za tym idzie potworne jo-jo. Waga 117,5 kg dwa tygodnie temu była 117,5 czyli podobnie do Ciebie,z tą różnicą,że ja wierzę... Kurcze,aż sobie pomyślałem,że może założę też taki dziennik? Miałem już dwa w różnych działach,czas na trzeci,ten zakończony sukcesem?Tak zrobię!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130959
Deee
Zrezygnowałeś już? A może są jakieś postępy. Ja gdy przeczytałem pierwszy post,to w dużej mierze się identyfikowałem z tym co piszesz. Staż na siłowni niby spory,ale z przerwami długaśnymi. Okresy liczenia makro i czystej diety przeplatane tragicznym żywieniem i lenistwem, a co za tym idzie potworne jo-jo. Waga 117,5 kg dwa tygodnie temu była 117,5 czyli podobnie do Ciebie,z tą różnicą,że ja wierzę... Kurcze,aż sobie pomyślałem,że może założę też taki dziennik? Miałem już dwa w różnych działach,czas na trzeci,ten zakończony sukcesem?Tak zrobię!
Zrób tak!
Będziemy walczyć razem o lepszy wygląd (i być może o zdrowie).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4109
Dzięki,postanowione! Skoro jutro Dzień Dziecka,to 1 czerwca zacznę prowadzić DT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Deee
Dzięki,postanowione! Skoro jutro Dzień Dziecka,to 1 czerwca zacznę prowadzić DT.


To zakładaj Na pewno będę obserwował i dopingował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Deee - dawaj, ile razy można zaczynać?? Zrób raz a dobrze. Trzymam kciuki, aby to był ten raz. Dojrzewamy do różnych rzeczy czasami późno - ale zawsze to lepiej, niż nie dojrzeć w ogóle. Kibicuję:)
Autorowi dziennika kibicuję nadal i trzymam kciuki żeby szybko do nas wrócił. Im szybciej zacznie znowu, tym mniej będzie miał do nadrabiania. Dzień Dziecka byłby całkiem dobrą okazją - wcale nie kpię - zawsze to połowa roku.


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2017-06-01 08:29:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący 39l 168cm i 102kg

Następny temat

Jaki Rowerek Treningowy? Używany KETTLER czy tani nowy z Marketu?

WHEY premium