SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No Xplode + Storm

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
Witam wszystkich użytkowników;)
Mam do was parę pytań, szczególnie do znawców, otóż :
1. Jak widzicie połączenie no xploda i storma? Chcialem zamienic shocka na no xplode, bo slabiej odczuwam działanie shocka niz no xplode. Nie jest tak ze shock + storm sie jakos uzupełniają i jeżeli zamienie shocka na no xplode to wtedy uzyskam gorszy efekt, niz przy shocku + stormie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
odświeżam, mam pytanie głownie do ekspertów. Powiedzcie mi czy miarka ktora jest w sfd econo ma 30 gram?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
2. Chcialem do cyklu tez dodac mono vitalmaxa, co o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14012
1.No Xplode, przed treningiem, Storm po treningu na cykl powinno styknąć ,No-Xplode to przedtreningówka tak samo jak Shock
2.Nie potrzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
1. No to ok. ale nie jest tak jak wczesniej pisalem, ze lepiej zjesc shocka + storma, niz no - xplode + storma? Bo z Twojej odpowiedzi wynika ze czy shock,czy no xplodeto wychodzi na to samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To samo Tyle że shock słabszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
nie ma porownania,shock slabiutki jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3883
shock był mocny...






z 10 lat temu

"Przyznaj SOG'a"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
dokladnie
teraz moze 3 porcje dla 55kg ,,chlopa'' cos porobia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17972
zalezy od organizmu, mnie nie ruszał ani shock ani no xplode, obojetne czy walilem 1 czy 3 miarki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
dzieki za odpowiedzi;) miałem taki pomysl zeby 2 tygodnie przed rozpoczeciem cyklu ze stormem i no-xplodem rozpocząć mono, jak to widzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14012
Po co jeśli w obu jest już kreatyna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinia na wagę złota ! ! Konkurs sklepu sfd

Następny temat

Suple na mase w tab lub kaps

WHEY premium