SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niunia1108 / Co z tą jędrnością?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9402

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
Słuchajcie .. mam problem z jędrnością brzuszka:( jutro wrzucę fotki i mi powiecie jak oceniacie ta oponę.. proszę powiedzcie co mogę robić oprócz stosowania kremów, masażu, natryskami naprzemiennie ciepłą i zimna wodą...

Żeby zmieniło się nasze życie musimy najpierw zmienić samych siebie!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 842
Witam :)
Jezeli chodzi tobie o same dzialanie kremu z tego co mi wiadomo i w sumie czym sie zajmuje krem napewno tobie zbytnio nie pomoze. Oczywiscie jest bardzo wazne zeby nawilzac skore i dostarczac jej skladnikow aktywnych w codziennej pielegnacji domowej. Natomiast jesli chodzi o spalenie, szczerze w to watpie. Bardziej tutaj polecilabym sam masaz to podstawa. Mozesz zastosowac masaz bankami chinskimi, endermologie (maszyna LPG), masaz metoda prozniowa (Body Health) badz body wrapping. Podane wczesniej sposoby wspomagaja rzeczywiscie spalanie tkanki tluszczowej, a takze poprawy jedrnosci, elastycznosci skory. Natomiast jak wczesniej pisalam kremy to zwykla pielegnacja codzienna i lepiej nie sugerowac sie tym co jest napisane na etykiecie kosmetyku. Pozdrawiam :)

Kat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odchudzałaś się ostatnio? Jeśli tak, to w jakim tempie? Skąd Ci się tak zrobiło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 921 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3467
a wykonujesz ćwiczenia jakoweś na ta część ciała ? - czy liczysz na cud .. ? ;))
...
Napisał(a)
Usunięty przez Morales_37 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1234

Pomogłem? daj SOGa ;*

Zajmuje się pomaganiem ludziom w problemach zdrowotnych
masz pytanie odnośni Twojego zdrowia? pytaj!
Postaram się pomóc i odpowiednio Cie pokierować co masz zrobić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisałem regulamin po to, by go czytać. Nie doradzaj jak nie masz pojęcia surpsa
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez Morales_37 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
Odchudzałam i nadal odchudzam .... Moja skóra chyba nie nadąża i się tak szybko nie uelastycznia :( Ćwiczenia wykonuję, wszelkie jakie można, brzuszki "zwykłe", skośne, z obciążeniem, bez, na maszynach, na materacu .... i nic ;(

Żeby zmieniło się nasze życie musimy najpierw zmienić samych siebie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale w jakim tempie się odchudzasz? jak szybko spadają kilogramy? czy to odchudzanie po ciąży? Napisz więcej, bo na razie wróżę z fusów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Rozpisz dietę, wrzuć zdjęcia i wypełnij ankietę.
Zwiększyłaś kalorie od sierpnia?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
Wiek : 20
Waga : 59
Wzrost : 169
Obwód klatki : 93
Obwód ramienia : 28
Obwód talii : 60
Obwód bioder : 95
Obwód uda : 52
Obwód łydki : 34
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : b/d
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia +aero
Odżywianie : mam słabość do czekolady, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie, ujędrnienie skóry
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, rower:)
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : dużo tego byłao od thermon speedu, przez ripped freaka aż do środków wycofanych ...
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana, tłuszczowa

Kalorie zwiększyłam.. nie wyszło mi to na dobre :(

Żeby zmieniło się nasze życie musimy najpierw zmienić samych siebie!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witamy w dziale dla pań

Następny temat

Sporty walki

WHEY premium