SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobon II i HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ponieważ to mój pierwszy post ... to Witam wszystkich na forum
Waże 75 kg/179cm i staż mam 11 miesiecy,
Ćwicze 2x w tygodniu po 2,5 h (plus raz basen)
Wczesniej nic nie brałem a od dwóch miesiecy biore geinera i widze ze bardziej chyba rosnie mi brzuch. Kupiłem też HMB i biore w dni treningowe. Mam zamiar teraz wziąść Nitrobolon II ale czy on nie bedzie przeszkadzał w połaczeniu z HMB. Wiem ze z białkiem można go łaczyć ... a nie wiem jak ma sie do tego HMB
Dzięki za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
musisz ułozyc plan od nowa- jeżeli chcesz trenowac dwa razy w tygodniu to proponuje cos w rodzaju FBW- całe ciało a jednej sesji.
wszystkie grupy, nie tylko klatkę i plecy.

wpadnij do działu trening tam ci plan sie ułoży jakiś- jednakże dobrze by było gdybys wyszedł z jakąs inicjatywą i sam wkleił swój pomysł.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-05-03 20:43:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10764
Tak na marginesie, to jaki gainer bierzesz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jaki jest twoj typ metaboliczny, jaka dieta, jaki trening?
to wszystko bowiem wpływa na zasadnosc twojego doboru odzywki/supli- z tego co piszesz takiej zasadnosci w tym prezypadku brak.
nie ma sensu doku[ywac narazie nic jeśli nie ustallimy powyzszych zagadnień- trzeba dogłębnie odpowiedziec na postawione przeze mnie pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Geiner -MonsterMas biogenix dokładnie czekoladowy.. Doskonale sie rozpuszcza i smak ma oki...
Mój metabolizm jest taki że pochłaniam wszystko co sie znajduje w pobliżu ... Jem dużo i podjadam między posiłkami, praca siedząca ... ale dużo stresu... Zawsze dużo jadłem a i tak byłem chudy. Fakt że po 11 miesiącach ćwiczeń troszkę mam większe ramiona pomimo że nic nie brałem wcześniej... a szkoda. Zacząłem od białka potem HMB no i kumpel zaproponował mi Nitrobol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 325
z tego co piszesz wynika ze masz szybki metabolizm i jestes ektomorfem.w takim razie 2 czy 2,5 godzinne treningi nie dla ciebie, cwicz 3 ,4 razy w tygodniu po 1 godzinie ,maxymalnie póltora godziny. gainera bierz tylko po treningu zeby ci brzuch nie rósł.jesli chodzi o hmb to nie zaszkodzi ale i nie pomoze specjalnie na mase, według mnie strata czasu. a nitrobolan polecam jak najbardziej ale lepiej by było zaczac od monohydratu jakiegos bo nitro za mocne na poczatek

Piteros

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
72heineken -musisz uporządkować odżywianie- poprostu musisz wiedzić co jeść, ile ci tej i jakiej żywności potrzeba, także staraj sie jeść o stałych porach/w miarę mozliwosci oczywiście/
to absolutna podstawa by sięgnąc po cokolwiek z supli czy odżywek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tym uporządkowaniem może być trudno obiad jem raz o 15 raz o 18. Skoro trzeba bo bede sie starał by chociaż były zbliżone.
A co powiecie jak lubie wieczorem wypić ze dwa pifffka :)?
Wiem że to troche problem bo np. HMB trzeba brać przed snem
To reasumując jakbym zwiekszył treningi do 3x w tygodniu 1 raz basen
to moge zacząć brać nitrobolon?
Czy mogę go brać tylko w dni treningowe czy musze też w dni beztreningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
kreatyne i hmb bierze sie codziennie- jak większośc supli i odzywek.
piwka -może zmniejsz do jednego i przenies troche wcześniej by nie kolidowały z suplami- jak juz musisz.
wklej trening- choc nie ten dział bo widzę, ze nawet i o tym nie masz pojęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie dopiero się ucze ... "wklej trening" rozumiem bym okreslił jaki ćwiczenia wykonuje:m.in.
sztanga leżąc - mało tu mam mało - 4 serie 55kg(po8)
sztanga leżąc w skosie - 4 serie ok 50 kg(po8x)
przyciąganie siedząc do brzucha 100kg - 4 serie 2x80kg 2x100 (po8x)
ściaganie do karku - 4 serie 2x80kg 2x100 (po8x)
ściaganie do klatki - 4 serie 2x80kg 2x100 (po8x)
buterflay 70kg - 4 serie 70 kg (po8x)
troche nogi reszta w przerwach i brzuch 20 minut na koniec

W sumie z przerwami ok. 2-3 min zajmuje mi to 120 minut.. tak to cirka wygląda.
Jestem w takich porach że przez 11 m-c trenera widziałem może kilka razy, czasem coś sie mozna go zapytać o ćwiczenie, ale o jakieś suply czy diete to nie bardzo chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
to jest całość twojego treningu, brakuje mi tu właściwie większej liczby grup mięśniowych niż opisałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to jest całośc ... (razem do dwóch godzin)
do tego też na przemian np 4 serie na rozpiętki lub modlitewnik 4 serie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

taruyna - przeterminowana?

Następny temat

ULTIMATE TestostroGrow 2 HP -co sadzicie?

WHEY premium