SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon + S.A.W

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 793
Witam na pewnej aukcji widziałem NitrobolonII wraz z s.a.w z Treca.
Czy polecacie takie cos ? nitro brac po 15 gram w dwa razy dziennie rano, po treningu a s.a.w przed treningówka wiadomo brałbym 15gramm
Czy byłaby po tym "pompa" zrobiłbym cykl 35 dni koszt wyniósłby mnie kolo 210zł troche to duzo jak dla osoby która nie pracuje heh. i jeszcze pytanko moze tego SAW-a sobie odpuscic i samo nitrobolon brac ? i zrobiłbym pełny cykl 60 dni.? CEL wzros siły i zwiekszenie masy miesniowej. Waga dzisiejsza to 65kg przy 170cm rekordy 85 na klate 45 na bica sztanga. (bez zadnych giec wykrzywiania ciała..)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raczej jedno z tych produktów + pojedyncza forma krety np cm3

ale tez napisz cos o sobie wiek ile cwiczysz itp

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2012-01-17 21:06:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
ANKIETA
wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem, gdyz nie wiemy na jakim etapie zaawansowania jestes, oraz jak wyglada twoja sylwetka
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 793
Ankieta :

Typ-mezomorficzny-ektomorficzny jestem drobny ale szybko rosna mi miesnie i jest fajna rzeźba
Wiek-16 lat w marcu
Waga wzrost - 65kg 170cm 35cm bic; klata 100cm; ob pasa 75
Staż treningowy - cwiczyłem rok gdzie w ten czas przytyłem tylko 5 kg..ale miesnie sie wyrzezbiły. potem miałem przerwe koło 3 miesiecy i teraz znowu zacząłem cwiczyc juz minęły 3 miesiace.
Cel cyklu- Masa siła ogólnie powiekszenie obwodów klaty bicepsa wszystkiego.
stosowane wczesniej sumple - gdy cwiczylem ten rok brałem kreatyne z olimpa i treca 2 cykle cos sie po tym ruszyło
Dieta.- nie mam jako takiej diety jem to co jest i w tym jest problem iz nie umie wiecej jest a przyjmuje troszke ponad połowe moze b; ww; tłuszczy jak powinienem ; (
koszt- na poczatek mogłbym cos kupic za 80-110zł maks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moja rada kup bialko i gainera do uzupelnienia michy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
j/w
zapomnij o zestawie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 793
Eh biore od 2 tygodni mega massa i megabola 737. ale tak nic masy nie poszło moze z pół kilo;[
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4704
Popieram "TomQ-MAG" oraz "davidooo"
Przyłóż się do diety i daj +500 kalori co tydzień a zobaczysz rezultaty. Zrób masę - 55% węglowodanów, 15% tłuszczów i 30% białka. A jeśli chodzi o te suple to nie polecam Ci "Nitrobolonu" z różnych przyczyn... Nie wiem jak S.A.W...

Zmieniony przez - rambo19 w dniu 2012-01-18 16:53:21

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16616
"Eh biore od 2 tygodni mega massa i megabola 737. ale tak nic masy nie poszło moze z pół kilo;[ "
a ile ty chciałeś zrobić masy w 2 tygodnie?

Jeżeli w jakimś stopniu ci pomogłem to bądź dobry i kliknij " przyznaj SOGa "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4704
Nikt Ci nie pomoże w wyborze suplementów. Same suplementy bez diety nie zbudują masy mięśniowej. Ale jeżeli chcesz wyrzucić kasę w błoto to proszę bardzo. Kiedyś zrozumiesz, że wydałeś kasę w błoto bo nie miałeś diety.

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy konieczna przerwa?

Następny temat

Wzmacnianie kości

Wiecej