SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NitroTech i CellTech

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3315

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081


Interesują mnie opinie znawców na temat tych preparatów.
Według tego co przeczytałem to powinny one byc bardzo skuteczne.Zapraszam do dyskusji

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Nie znam tego izolatu - wyzeralem ostatnio caly czas tylko Isolat z Proloaba i Isomatrix z Syntraxa - ja glownie dbam o smak bo raczej nie lubie odzywek.

A po zatruciu odstawilem wszelkie suplementy bo bralem juz wszystko co popadnie i tak naprawde nie wiem czym sie zatrulem - ale tak sie zatrulem ze w nocy prawie umieralem wiec sie przestraszylem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081


fota drugiego produktu

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19683
IMHO i wedlug tego co mowia ludzie na zachodnich forach (musclemag,bodybuilding) sa dobre ale nie warte swojej ceny...
Osobiscie nie probowalem niczego spod znaku Muscletech
Chociaz nie raz czytajac np Muscle szczegolnie zachodnie juz mialem isc do sklepu :)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cell to preparat kreatynowy z tego co pamietam ale porównywałem go z innymi preparatami tego typy i najlepszy skłąd ma creaine extrim champion nutrition, co nie zmienia faktu ze jest dobry choć nie najlepszy. ceny obu chyba sa porównywalne

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
Podobno w każdym dziale są znawcy a odpowiedzi na tak proste pytanie nie mogę uzyskać ,o czymś to świadczy ,ale..............................

I potem się dziwią ludzie ,że SFD spada w dół

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fabio skoro nikt nie bral to nie bedzie sie wypowaiadal o tych produktach bo to bez sensu, nie kazdy moze sobie pozwolic na Muscletecha z wiadomych przyczyn.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
nIE CHODZI MI O TO CZY KTOŚ BRAŁ CZY NIE,JEŻELI KTOŚ JEST ZNAWCĄ W DZIALE SUPLEMENTACJA TO POWINIEN WIEDZIEĆ CZY TEN PRODUKT WART JEST SWOJEJ CENY CZY NIE. BEDAC MODEM TRZEBA ZNAC SIE NA SKŁADZIE I WSPÓLDZIAŁANIU RÓŻNYCH SKŁADNIKÓW I TYLKO O TO MI CHODZI ,ŻE NAPIS TYPU ZNAWCA W DZIALE JEST TROCHE A TAK NA MARGINESIE TE SUPLEMENTY NAPRAWDE DZIAŁAJĄ NIEŹLE (SZCZEGÓLNIE NITRO-TECH)
POZDRAWIAM



Zmieniony przez - FabioBB w dniu 2002-07-15 10:27:45

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Fabio, rozumiem że pijesz też do mnie
Nie wypowiadałem się na temat tych produktów właśnie dlatego, jak powiedział Coolbart, bo nie miałem z nimi do czynienia. Ogólnie uważam że Muscletech jest bardzo dobrą firmą, jednak ze względu na bardzo rozwiniętą kampanię reklamową ma dużo kosztów ubocznych za które płacą konsumenci. Myślę że gdyby dobrze poszukać to znalazłoby się kilka produktów o podobnym lub takim samym składzie a tańszych, tak jak to jest np. z hydroxycutem.
Ogólnie uważam że produkty są bardzo dobre, ale nie są warte swojej ceny, jednak jeszcze raz zaznaczam że moja opinia oparta jest właściwie na etykiece, bo ja tych odżywek nie stosowałem i być może w praktyce są one rewelacyjne.
Może być?

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
NO KOLEDZY I TERAZ TO JEST SFD JAK ZA SWOICH DAWNYCH CZASÓW (SONBATY NIE MIAŁEM ZAMIARU CIEBIE ANI NIKOGO INNEGO OBRAZIĆ) POPROSTU TRZEBA JAKOS ROZRUSZAC TO FORUM , NAWET POPRZEZ ZADAWANIE TAKICH BANALNYCH PYTAŃ .
POZDRAWIAM

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19683
mam wrazenie ze w ich przypadku :)
spora role odgrywa takze psychika :)

gdybym wydal tyle kasy na suplementy, to bym jadl idealnie,
cwiczyl jak nigdy :) i by podzialalo :)no i chyba o to chodzi ...

zreszta poczytaj tutaj:
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?s=ceb2901cdcbe17ae17db8e37f1e7db57&threadid=12576&highlight=muscletech

Naprawde lepiej kase wydac na cos innego ,a co do skladu to nie ma tam zadnych super skutecznych rewelacji ktorych nie byloby w innych...

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To moze jest ktos kto to jadl i sie wypowie co nieco ???


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Multipower

Następny temat

Kreatyna+HMB

WHEY premium