SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NitroBolon czy Cm3

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 548
Witam wszystkich.
Mam pytanie. co wybrać NitroBolon czy Cm3?? mam juz za soba 2x
mass XXL. i co dalej??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 548
ok spoko. myślę ze takie fora są po to żeby sie czegoś dowiedzieć. nastepnym rtazem poszukam a później zapytam na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
proponuje odblok witaminami ;)

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 548
a np co?? polec coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Mass XXL to odżywka, tego typu preparaty nie stosuje się cyklami. Mass XXL możesz jeść cały czas jeżeli brakuje pełnowartościowego posiłku w Twojej diecie. Co do kreatyny, jeżeli to Twój pierwszy kontakt z kreatyną polecam Cm3. Na Nitrobolon przyjdzie jeszcze czas. Chciałbym jeszcze zapytać jak tak z dietą??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 548
dietę mam. 4/5 posiłków dziennie w tym jajko ryż jakieś makarony jakaś rybka i do tego geiner uzupełnienie. wiem ze to nie taka profesjonalna ale zawsze jakaś jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906
Przeraża mnie gdy ktoś pisze: dieta tam taka nie profesjonalna ale zawsze COŚ". Te same osoby robią potem wpisy w działach z opiniami o
kredkach i piszą że te firmy to wszystkie sprzedają jakąś lipę.
Pozdro.

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 548
to mam zła dietę?? jak tak to zaproponuj jakaś dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906
Napisz najpierw jaki masz cel: masa czy rzezba? Tylko nie pisz ze jedno i drugie, nie da sie
Nastepnie rozpisz plan dnia, co robisz od rana do wieczora i czy masz jakies dyspredyspozycje zywieniowe np. czy nie jadasz miesa, nabialu itp.
Po tym podaj wzrost, wage, wiek i jak wiesz to bodyfat.
Teraz napisz ile cwiczysz w tygodniu(mozesz sie rozpisac ile razy w tyg robisz dana grupe miesniowa) i jaki masz staz na silowni.
Pozdro.

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Dokładnie tak jest. Osoba pisze że ma dietę super, a okazuje się że wcale taka pełnowartościowa nie jest a gdy nic nie idzie obrywa się suplementowi. Więc jeżeli możesz proponuje rozpisać tutaj swoją dietę a my postaram się ją skorygować jeżeli istnieją jakiekolwiek błędy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Święte słowa na co dzień pracuje w sklepie z suplami i za każdym razem uświadamiam klienta,że jeżeli nie będzie jadł przynajmniej 5 posiłków dziennie (pełno wartościowych) to może sobie darować robienie masy mięśniowej i te wszystkie odżywki.Często klient jest mega zdziwiony i pyta " jak to suplementy nic mi nie dadzą?? Ja nie mam czasu jeść 5/6 razy dziennie" a ja na to mu przytakuje i wywołuje w nim jeszcze większe zdziwienie
Potem zaczynam takiemu delikwentowi tłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi, suplement ma być dodatkiem do dobrej diety a nie na odwrót.Po takim sprowadzeniu na ziemie,przy kolejnej wizycie nie ma przynajmniej zażaleń,że klientowi nie idzie albo że suple w ogólnie nie działają.


Zmieniony przez - Giszman w dniu 2009-10-21 18:04:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
hehehe Giszman to mow im co by sie na szachy przerzucili wtedy przy 2 posilkach beda mase robic <szok> heheh

No niestety taka praca ............
pozatym mass xxl dzial dieta i jedziesz..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Promocje we wszystkich Vitamin-Shopach!!!!

Następny temat

cm3

WHEY premium