SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niskie FSH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10882

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
symex, etadron, arimidex, nolvadex, letro. taki masz wybor. arimidex i letro za mocne do Twoich celow. celowalbym stanowczo w symex/etadron

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4132
a samym clomidem ciezko bedzie to unormowac ? (50 mg) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ale co Ty chlopie chcesz normowac? wyniki masz ok.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4132
stosunek LH do FSH 1do1 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
masz badania sprzed cyklu?

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4132
włanie nie cykl był 5 lat temu s to były 2 strzały deki i koniec - 3 tygodnie przerwy i clomid
czy mozliwe ze zablowała mi decka FSH - fsh potrzebuje wyzsze zeby pobudic jajka do produkcji plemnikow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ja pier to teraz plemnikow nie masz? badanie robiles?

2 strzaly deki 5 lat temu, wez skoncz ze swoimi problemami bo masz je urojone.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4132
przeciez napisałem ze potwierdzonie badaniami brak plemników - genetyka i reszta ok :) lekarz twierdzi ze to fhs ja uwazam inaczej pisze zeby zweryfikowac prawdziwosc twierdzenia lekarza - to nie moje urojenia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182441
Wejdz na sam clomid pobierze go trochę czasu i zrobisz wyniki i zobaczysz clomid podnosi i LH i FSH .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 96 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3712
czellista
hcg wywali rowniez i estro


Estro wywala po większych dawkach (wiadomo, kwestia indywidualna)
Możesz spróbować podzielone ampułkę na 5-6 iniekcji czyli po około 1000 jednostek co 2-3 dni - wtedy nie powinno być problemu z estro.
Swoją drogą jakiś bloker estro w minimalnych dawkach nie zaszkodzi.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej na masę i siłę ?

Następny temat

Scorpio pharm

WHEY premium