SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niski wzrost

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3381
Czy dobije do 190 cm? Mam teraz 170 cm rano i 168.5 wieczorem, mam prawie 16 lat. Podobno rosnie sie do 21 roku zycia. Co o tym myslicie? I czy z takim wzrostem jest sens pakowac sie w kulturystyke? Dodam ze nie rosne juz od 8 miesiecy.

Niemożliwe nie istnieje
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
Jechałem wtedy kiedy inni nie dawali rady jechać

Nie ma boga ponad mnie, nie ma człowieka poniżej mnie

Nie ma żadnego boga ponad mnie, nie ma żadnego człowieka poniżej mnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Wzrost (cm) 169 z nadzieją na 193

moge Ci sprzedać kilka strzałów pisz na gg












Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
pytanie w stylu "kiedy bede mial 6 w duzym lotku" www.wrozka.pl


pewnie jeszcze urosniesz takze nie panikuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3381
dodam jeszcze ze matka ma 167.5 a ojciec 173.

Niemożliwe nie istnieje
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
Jechałem wtedy kiedy inni nie dawali rady jechać

Nie ma boga ponad mnie, nie ma człowieka poniżej mnie

Nie ma żadnego boga ponad mnie, nie ma żadnego człowieka poniżej mnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1499
Patrząc po wzroście rodziców, to za wiele nie urośniesz, ale... takie patrzenie często nijak ma się do rzeczywistości, więc możesz już w ogóle nie urosnąć, jak i też możesz dobić do 190 cm . Takie dwa przykłady z życia wzięte. Mój tata coś koło 175 cm, mama około 166 cm, ja 186 cm. Inna kwestia: w gimnazjum miałem kolegę niższego ode mnie o dobre 10 cm, spotkałem go jakiś czas temu (po jakiś 4 latach) i ma... mniej więcej 2 metry. Ja w tym czasie urosłem góra kilka centymetrów. Jak sam widzisz nie ma tu żadnej reguły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3381
A czy przysiady i 5 min. dziennie na drazku powinno przyspieszyc wzrost?

Niemożliwe nie istnieje
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
Jechałem wtedy kiedy inni nie dawali rady jechać

Nie ma boga ponad mnie, nie ma człowieka poniżej mnie

Nie ma żadnego boga ponad mnie, nie ma żadnego człowieka poniżej mnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
To co masz w genach to będzie rzutować na Twój wzrost.
Wszelkie mity można sobie podarować.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 44 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1163
nie zgodzę się z Tobą krzykacz, to w jaki sposób chłopak będzie żył, może mieć ogromny wpływ na jego wzrost(obciązanie kręgosłupa, aktywność, zdrowa dieta,dużo snu,) itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 317 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
wszyscy niemacie rajcji!!! Faktycznie wyiszenie na drążku dziennie 5 minut dobre cwiczenia na kręgosłup mogą zwiększyć twój wzrost o 2-4 cm także wystarczy poszukac ćwiczen w necie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Toomass i ronaldo brednie, zly styl zycia , brak witamin moga tylko wydluzyc proces, ile masz zapisane w genach tyle bedziesz mial.

Drazek nie pomaga przy wzroscie, moze pomoc za to w korygowaniu kregoslupa , co do + 20 cm w tym wieku, watpie.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 495 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6006
Ciekawe jest to, ze jeszcze kilkadziesiat lat temu, gdy mialo sie wzrost rzedu 170 cm, w dowod osobisty wpisywano "wysoki".

Prawda jest taka, że zrac nafaszerowane hormonami mieso, kolejne pokolenia sa coraz wyzsze. Niedawno 180 cm bylo ok, teraz przecietna wynosi juz 185 i caly czas rosnie. Niby fajnie, ale potem odzywaja sie stawy, kregoslup itd.

Nie wiem czy majac 170 cm i 16 lat w ogole zawracalbym sobie tym glowe, pare centymetrow pewnie jeszcze urosniesz. Mam nadzieje, ze jak dobijesz do powiedzmy 175 cm to sie nie bedziesz przez reszte zycia traumatyzowal, ze jestes niski, szkoda zycia na takie bzdety. Jedni sa wysocy, drudzy nizsi, jedne panienki maja biust 5, a inne tylko 2. Stary, takie jest zycie.

Nowe forum bukmacherskie - www.viptips.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
16 lat to juz po zawodach... przy pomyslnych wiatrach urosniesz góra 175... 190----------> nie ma najmniejszych szans... daje ci szanse 1:100 ze bedziesz mial 190cm, 1:30 ze 185cm i 1:7 ze 180cm i 1:2 ze 175cm

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skolioza? Zdjęcie

Następny temat

sok marchewkowy

WHEY premium