SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Niski testosteron?

Wysłana -
Wiek: 22 lata, ćwiczę ponad pół roku, cały czas jestem na moje zapotrzebowanie + 300 kcal. Więc cały czas masa. Nie jest za niski ten testosteron jak na mój wiek? Bardzo słaby zarost :|

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wyniki masz w normach.
Wysłana -
krzykacz
Wyniki masz w normach.

tylko takie same normy to są i dla 80 latka? i dlaczego nie mam włosów na klacie i słaby zarost?

Zmieniony przez - JAKUBOLON w dniu 2018-04-26 21:47:25
Wysłana -
Wg mnie testosteron jest ok.
Nie każdy ma bujny zarost nawet przy wysokim testosteronie.

Chcesz zwiększyć sobie zarost na twarzy, to polecam Minoxidil w piance i kreatynę (zwiększa trochę DHT).
W wieku 28 lat dzięki tym środkom + wyrównaniu teścia (ale nie anabolikami tylko pośrednio lekiem na prolkę, mam raczej niższy niż Ty) wyrobiłem sobie całiem niezłe oswłosienie już. Wcześniej miałem tylko ze 3 włoski na brodzie.

Jeśli po 2-3 miesięcznym stosowaniu Minoxidilu nie będziesz zadowolony, to już raczej tylko igła pozostaje.

Zmieniony przez - xorton w dniu 4/26/2018 10:02:55 PM
Wysłana -
Wynik masz w normie , lekarz jak zobaczy wyniki nic z tym nie będzie chciał robić i ingerować w to

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2018-04-26 23:23:12
Wysłana -
Testosteron nie ma nic z tym wspólnego, ja miałem podobny i mam włosy na klacie czy plecach, to wg Ciebie powinienem mieć wyj**any w kosmos
Wysłana -
ja ostatni miałem 1170 testosteronu, 24 lata i praktycznie żadnych włosów na klacie i plecach do tego słaby zarost z czego w sumię się cieszę
Twój testosteron jest delikatnie poniżej normy jak na swój wiek ale nie ma powodów do niepokoju
Wysłana -
Usunięty przez Banan za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
ta jasne takie bajki to możesz gadać dzieciom w podstawówce, może jeszcze powiększył ci penisa o 7cm?
Wysłana -
Usunięty przez Banan za naruszenie Pkt 4 regulaminu forum.
Wysłana -
Autorowi zapewne chodzi o to, że facet bez zarostu wygląda nie męsko. Tylko jak chłopiec i ma z tego jakiś kompleks. Mój kolega ma twarz jak dupsko niemowlaka, ale za to plecy jak małpa.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź