SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niski testosteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66
Witam. Jestem tu nowy. Prosze o porade. W czerwcu skonczylem cykl. Przez okolo 4msc bralem testosteron enan 2 razy w tygodniu po 250mg oraz ture 60mg dziennie. Na odblok niestety wzialem tylko przez 14 dni clomid 2 razy na dzien. Po zrobieniu badan wszystko bylo w normie, procz testosteronu ktory wynosil 2,28 gdzie minimalna granica jest 2,8. Po miesiacu testosteron nie drgnal ale badania watrobowe strasznie sie pogorszyly. Wstrzyknalem 3 tygodnie temu hcg 5000j dzielac je na 3 dni i potem przez 5dni bralem clomid. Zazywalem rozne tabletki na odbudowe watroby. Dzis poszedlem na badania i kicha. Nawet prolaktyna mi skoczyla. Norma jest do 16 a ja mam 20,5. Co robic? Czy moze ktos pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Kompleksowo się przebadać, znaleźć przyczyne i wdrożyć leczenie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
Przed cyklem robiłeś badania ?
Wstaw ankiete działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66
Wlasnie problem w tym ze nie robilem... troche kiepsko to zrobilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
No więc:

krzykacz
Kompleksowo się przebadać, znaleźć przyczyne i wdrożyć leczenie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66
Badania robilem. Wszystko bylo ok procz testosteronu. Bylem u endo i pani powiedziala ze trzeba czekac a jak sie nie unormuje to hcg wstrzyknac ale kazala mi sie znawcow zapytac. Czy od hcg skoczyla mi prolaktyna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Lekrz Ci powiedział, że masz się znawców zapytać ...jakich znawców..?
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66
No wlasnie takich znawcow jak na forum. Pani wziela 170zl i powiedziala ze trzeba czekac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Lekarz w przychodni powiedział że masz iść na forum się pytać?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16066 Napisanych postów 18045 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196379
Może jest tutaj modem i chce szacunów nazbierać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Znam chyba tylko 1 potwierdzoną historie, z ~10lat temu to było, że lekarz powiedział do chłopa - wejdź na sfd do dopingu tam Ci ludzie się lepiej znają

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tesc +bold moze tren? cykl raz w roku

Następny temat

Meta deca test enan prośbą o pomoc w rozpisce

WHEY premium