SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niski testosteron, jest alternatywa czy pozostają tylko koksy ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
OTTO
To co będzie lepszym rozwiązaniem ?

-Ashwagandha Forte
-Maca
-Jakiś booster testosteronu

Czy to co prponował mi kolega:

-wstrzykiwanie mniejsze dawki testosteronu raz w tugodniu ?

Znam takich to testosteron brali jedną kurację, potem odblokowanie, trzymają diete, trenuja i nie mają ani spadków anie efektów ubocznych,no i cieszą się życiem.



Ustala to lekarza po konsultacji. Jak chcesz podejść do tego sam, to zapraszam do działu doping.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Więc co polecacie z tych supli , na moje dolegliwości ?

-Ashwagandha Forte
-Maca
-Jakiś booster testosteronu
Czy wszystko na raz ?

Więc wynik 4,8 nie jest zatrważająco za niski ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
OTTO
Więc wynik 4,8 nie jest zatrważająco za niski ?
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Ponawiam pytanie, który produkt wybrać, naczytałem się wiele, o Maca , również tu na forum piszą że TT jest zdecydowanie lepszy, brałem TT z Swanson i nic mi nie dał, podobnie jak Ashwagandha Forte z SFD, więc może OLIMP TRIBUSTERON 60 będzie dobrym wyborem ?

Co wybrać ?


-Ashwagandha Forte
-Maca
-Jakiś booster testosteronu
Czy wszystko na raz ?




Zmieniony przez - OTTO w dniu 2018-05-12 07:07:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
ja bym dla mieszanke tych ziolek
TT, ashwa, maca, ewentualnie witamina d3, kozieradka
opcjonalnie DAA, jednak tutaj trzeba uwazac na prolaktyne, ktora moze pogorszyc stan rzeczy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marnowanie kasy w błoto to są dodatki kosmetyczne te ziółka ,walnij testa sobie leczniczo jak masz w takiej darmowej cenie a zobaczysz że Ci się spodoba, genetyki nie oszukasz a szkoda kasy na te wynalazki ,które niewiele dadzą masz swoje lata :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699677
Niestety ale kolega wyzej na racje
Jednak to nie dział do tego tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Dzieki, odezwe sie gdzie trzeba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest to normalny wynik jak na przeciętnego samca. Postaraj się spać o kilka godzin więcej, i będzie dobrze byku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Mam delikatną niedoczynność tarczycy.
Kupiłem Tribulon black z Treca i Thermo spid extrime z Olimpa.
Może dostanę kopa, przynajmniej tego placebo :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stimul 8

Następny temat

Wybór białka

WHEY premium