SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niski testosteron, jest alternatywa czy pozostają tylko koksy ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Próbowałem Żeń-szeń -kilku producentów, brałem Ashwagandha Forte z SFD, Buzdyganek naziemny -SWANSON Tribulus Terrsestris 500 mg i też nic nie dał, brałem magnez z Cynkiem - Zincas Forte, ale mi tu na forum odradzono argumentując że nie podniesie mi testo.
Mam dietę i rygorystycznie jej przestrzegam, unikam alkoholu, i oczywiście ćwiczę na siłowni, a poziom testosterony nadal jak u 70 latka, czyli 4,8 z surowicy (norma od 3 do 10,6) a mam 40 lat.
Nie działają na mnie żadne ziołowe wynalazki, nawet gdy brałem poczwórne dawki. 2 lata treningów i ledwo co po mnie widać, a każda masa kończy się większą oponka niż przyrostem mięśni, do tego jestem senny, osłabiony , wszystkie objawy pasują i są potwierdzone wynikami, zanika we mnie testosteron.
Reszta wyników w normie , tarczyca, glukoza cholesterol , próby wątrobowe- super.

Kolega zaproponował mi że załatwi mi apteczny testosteron "100" 40 zł za 5 szt. i że mam brać jeden tygodniowo, on sam brał po 450.

Naprawdę daleki byłem od szprycowania się, ale chyba nie ma innej rady.
Czy są jakieś kuracje testosteronem, ale nie takie typowo koksowanie że potem trzeba się odblokowywać , tylko teki zdrowotne ???

Myślałem jeszcze o połączeniu MACA+ TT Olimpa + Ashwagandha Forte z SFD
Ale czy przy tak niskim testosteronie to coś mi da ? Libido w normie i na poprawie tego mi nie zależy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Ile razy w ostatnim czasie się badałeś? Ile to już trwa? Ile godzin dziennie sypiasz? TRT to niestety kuracja do końca życia. To nie takie proste.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
4 miesiące temu, ale objawy się nie zmieniają, więc testosteron sam w górę raczej nie poszedł.
Śpię po 7 godzin
Od kiedy to trwa to nie wiem, bo dopóki nie zacząłem ćwiczyć to nie zwracałem na to uwagi, ale te 2-3 lata to minimum


Zmieniony przez - OTTO w dniu 2018-05-10 22:06:31
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
z medycznego punktu widzenia jestes zdrowym osobnikiem.
nie kazdy jest buhajem i ma testa w gornej granicy normy, taki los

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
No tak zdrowy jestem, tzn. nie choruję, ale też nie jestem Herosem , nie chodzi mi o to by być dominatorem, ale to chyba coś nie tak jeśli koledzy, żartują , wygłupiają się - jakaś szarpaczka- markowanie ruchów a ja unikam , a wręcz uciekam na bok, bo czuję się niepewni siebie- zakompleksiony.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
starydy nie zrobia z Ciebie maszyny do zabijania%) to sie juz ma w sobie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Nie popadajmy w skrajność, ja opisuję (wręcz zwieżam się) jakie mam problemy i tworzy się z nich definicja niskiego testosteronu, co poparte jest badaniami.
I nie jest to zdrowa sytuacja, im niższy testo tym większe problemy zdrowotne, przecież opisane jest to wszędzie, nawet na tym forum.
Nie szukam sobie argumentów do brania koksów, pytam czy jest jakaś alternatywa na podwyższenie , lekarze pozostają niewzruszeni , trzeba się leczyć samemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Niestety nie ma. Jak Cię stać, to ewentualnie testosteronowa terapia zastępcza w specjalnych klinikach.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
To co będzie lepszym rozwiązaniem ?

-Ashwagandha Forte
-Maca
-Jakiś booster testosteronu

Czy to co prponował mi kolega:

-wstrzykiwanie mniejsze dawki testosteronu raz w tugodniu ?

Znam takich to testosteron brali jedną kurację, potem odblokowanie, trzymają diete, trenuja i nie mają ani spadków anie efektów ubocznych,no i cieszą się życiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jeslzeli weslzniesz testosteron i tak jak piszesz odblokujesz sie o wogole to Twoj pmnaturalny testosreron spadnie do poziomu mniej wiecej jaki teraz masz
Nast sprawa masz 40lat wiec to naturalnie ze poziom testa sie zmniejsza
Co do tego ze kazda masa konczy sie z oponka na brzuchu to nie zrzucaj tego na niski poziom testa bo tak latwo,przyjrzysz sie ddiecie,makrosom,moze kalorii jest za duzo itd


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-05-11 09:11:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699577
Wynik masz w normie , wiec nie ma tutaj żadnego uzasadnienia do terapi zastępczej . Tak to już jest ze nie wszyscy maja wynik w górnej granicy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stimul 8

Następny temat

Wybór białka

WHEY premium