SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Niski teść a słaba erekcja.

Wysłana -
Mam zagadkę do rozwiązania przez kogoś kto ogarnia koksowanie i może wiedzieć gdzie leży przyczyna. Po wypisie ze szpitala dostałem receptę i zalecenie dawkowania hcg co 3 dni 300 jednostek. Pierwsze 2 dni po iniekcji były niezłe, szczególnie ten pierwszy, drugi był już trochę słabszy ale dalej niezły. Następnie 3 dnia czułem się już tak sobie, poszedł strzał tak jak było zalecone w 3 dzień jednak dwa kolejne dni po 2 iniekcji były już tylko słabsze a dzisiaj to czuje się jak trup, chyba gorzej niż przed rozpoczęciem leczenia. Czym to może być spowodowane? Jutro mam dzień bicia i zastanawiam się, czy nie podbić dawki do 400 jednostek i zobaczyć jak się będę czuł? Może zalecone dawki są zbyt małe?
Wysłana -
jak to podzieliles i jak przechowujesz ?
Wysłana -
To jest ovitrelle. Takie hcg w penie. Trzy kliknięcia automatycznie ustawiają mi hcg na 300. Można ustawić do 25 kliknieć. Całość zawiera chyba z 6,5k hcg. Na samym początku przez pierwsze dwa dni czułem się nieźle, było czuć poprawę ale potem stopniowo coraz gorzej a dzisiaj to już w ogóle zwłoki bez chęci na nic. Jutro mam trzecie bicie. Zastanawiam się, czy zwiększyć dawkę odrobinę, czy może znowu podać sobie 300. Nie wiem dlaczego taki spadek poleciał. Za tydzień mam dopiero prywatnie wizytę u endo ale nie wiem, czy w takim stanie wytrzymam ten tydzień. Jak jakieś zombie się czuje.

Przechowuje w lodówce.


Zmieniony przez - Pat91 w dniu 2017-06-14 22:08:44
Wysłana -
@lodzianin1 dlaczego na początku hcg + provi a później clomid + provi? Nie ogarniam tematu to mnie zastanawia czemu zamienić z czasem hcg na clomid i po jakim czasie w ogóle to zrobić? Zaczynam poważniej zastanawiać się nad leczeniem na własną rekę jeśli na przyszłej wizycie mój lekarz znowu będzie ignorował to, że mam esttradiol bliski 100 pg/ml...

Na początku dał mi samo hcg, 300 jednostek co 3 dni. Przez pierwsze 2-3 dni była poprawa, czułem się lepiej, lepszy sen, motywacja, erekcja, libido... Wszystko pięknie ale każdy kolejny dzień był już tylko gorszy. Coraz gorsze samopoczucie, brak chęci na cokolwiek, kompletny brak erekcji, libido właściwie zerowe. Razem z tymi objawami wystąpiło swędzenie sutków, szybkie przybieranie na masie tłuszczowej, rozdrażnienie, depresje itd...

Po tym co mu powiedziałem przypisał mi samego teścia w żelu. Znowu to samo, pierwsze 4-5 dni czuje stopniową poprawę (nie tak dużą jak na hcg ale jednak była) i nagle po tych 4-5 dniach zaczynam lecieć w dół, objawy takie same jak po hcg z tych złych typu miękka, skurczona pała, brak libido itd. i zaraz z tymi objawami 1-2 dni później zaczęły mnie swędzieć sutki ale już nie tak mocno jak po hcg, teść chyba mi nie podbił estradiolu tak mocno jak hcg ale jednak objawy takie same tylko, że w nie tak intensywnej sile jak po hcg.
Zmieniony przez - Pat91 w dniu 2017-07-16 22:35:51
Wysłana -
Podbijam pytanie. Jeśli w piątek na wizycie gość mnie nie poprowadzi w inną stronę i nie zareaguje odpowiednio na to co mi dolega to będę robić htz na własną rekę, recepty sobie ogarnę na wszystko. Muszę tylko wiedzieć co będzie dla mnie najlepsze.
Wysłana -
Czy testosteron prolongatum byłby dobry do htz? Tylko taki widzę byłby dostępny na receptę w aptekach...
Wysłana -
Nada się.
Jest jeszcze Omnadren250 i żele transdermalne.
Na Twoim miejscu zacząłbym od Provironu, bo też jest jeszcze w aptekach.
Potem grubszy kaliber.
Wysłana -
A dlaczego np. na początku proviron a nie teść? Ogólnie też dobrze zareagowałem nawet na samo hcg ale to było przez dwa pierwsze dni, później się posypałem aż miałem dość przyjmowania, estradiol też wywaliło do 90 pg/ml.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź