SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niski poziom testosteronu na Turinabol - wyniki tragedia.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 168 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1102
Teraz to wiem. Trzeba mi było polecieć teścia byłoby znaczne bezpieczniej. Wrzucę niedługo heparegen żeby wątroba odetchnela. Pierwsze co to muszę się uporać z blokiem i cholesterolem. Później reszta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Ogarnij zdrowie i wróc na cykl na enan/cypio na jakiś dłuższy okres np 24tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
Niecałe 80kg i 50mg tury to wcale nie mało! Ja waze 100 i 30mg już robi robotę. z ciekawości jaki lab ta Twoja tura co może nie jest turą???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 168 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1102
Miałem z dwóch źródeł pmp turanaxin oraz alphazeneca. Ten pierwszy mnie tak załatwił bo z drugiego zdążyłem wziąć jedynie 20 tabl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94294 Napisanych postów 364212 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668443
pitbull82
Niecałe 80kg i 50mg tury to wcale nie mało! Ja waze 100 i 30mg już robi robotę. z ciekawości jaki lab ta Twoja tura co może nie jest turą???


Jak ciebie robi 30 to albo jesteś mega podatny na saa albo u ciebie w turze nie było tury

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
lodzianin1
pitbull82
Niecałe 80kg i 50mg tury to wcale nie mało! Ja waze 100 i 30mg już robi robotę. z ciekawości jaki lab ta Twoja tura co może nie jest turą???


Jak ciebie robi 30 to albo jesteś mega podatny na saa albo u ciebie w turze nie było tury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 168 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1102
Są wyniki :
Ggtp - 8
Lh - 0,10
Fsh - 0,11
Testosteron - 76
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
lodzianin1
pitbull82
Niecałe 80kg i 50mg tury to wcale nie mało! Ja waze 100 i 30mg już robi robotę. z ciekawości jaki lab ta Twoja tura co może nie jest turą???


Jak ciebie robi 30 to albo jesteś mega podatny na saa albo u ciebie w turze nie było tury


Jestem podatny na działanie saa to korzystne i saidy niestety też a druga kwestia to fundament: 3 miesiące OFF 19 lat siłki i tzw pamięć mięsniowa. odbudowuje co zleciało na offie. Tura z bałkana bardzo chwalona...sadząc po predyspozycjach do zmian skórnych i niewiele podwyższonych parametrach wątrobowych bo oba ok 50 a leci tez izo 20mg/dz prawdopodobnie w turze jest tura. jak pisze że robi robotę to nie znaczy że niewiadomo ile kg idzie w górę ale efekty są dla mnie bdb jak na taką ilość.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obniżenie testo na prop ?

Następny temat

cykl na testo bez badan?

WHEY premium