SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niski poziom testosteronu na Turinabol - wyniki tragedia.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
sierocki
Wziąłem z samego rana, zanim jeszcze zdążyliśmy napisać. Dlatego piszę szczerze żeby potem nie było. Proszę o pomoc i od jutra rozpocznę jak należy. Na wyniki idę jutro, także dam znać w czwartek. Szybciej się u mnie nie da. Pytam w co się zaopatrzyć, bo im szybciej tym lepiej.

Jeśli konczysz cykl masz takie wyjścia

1, odstawiasz turke i nie robisz pct możesz dorzucić jakiegoś boostera testa i czekać aż organizm sam wróci do homeostazy
2. Robisz pct i bierzesz w ciemno sarmy bez badań
3. Robisz badania ja bym dorzucił esteadiol jeszcze i na podstawie tego dobiera się co i ile brać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 168 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1102
Wydaje mi się najrozsadniej zakończyć cykl, jeśli pociągnie go do końca to dopiero mnie zablokuje. Testa nie chce brać teraz. Samopoczucie jestem w stanie spokojnie wytrzymać.
Myślę że pct będzie chyba najrozsadniejsze. Odkładam tamoxifen. Reasumując jutro zrobię jeszcze LH i fsh, resztę mam. Czy jeśli podam te wyniki będziecie w stanie
dopasować pct?
ESTRADIOL mam zrobiony 55.2 norma do 52.


Zmieniony przez - sierocki w dniu 2018-06-12 09:58:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Tamoxifen to jest totalnie, co innego niż hcg, clomid to jest totalnie, co innego niż dwa wymienione. Tego nie stosuje się zamiennie. Bez hcg i clomidu się nie odblokujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Kolejny przypadek co Tura zmasakrowała profil lipidowy. Mój znajomy miał to samo. Kwestia teraz czy Tura tak odziałowuje na lipidy? Czy nadal z Turą jest problem i jest mixowana pół na pół z winem,metą..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 168 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1102
Na 100% był to mix. Dodatkowo jeszcze piekły nie sutki, co nie powinno mieć miejsca przy czystej turze. Cóż wyniki rozjechane. Dziś jak dobrze pójdzie będę miał wynik LH, Fsh, shbg i powtorzony testosteron. Wrzucę później lub jutro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Ogarniaj ten cholesterol lepiej też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
Ja jestem po 300 tury biosiry od 50 do 80 mg ed brałem. Żadnych skutków ubocznych charakterystycznych dla winka czy dla mety nie odczułem.
Żadnego bloku apetytu, kłopotów trawiennych, bólu stawów.
Po 30 mg stanozolu dziennie miałem tak zaburzona gospodarkę elektrolitowa że nie mogłem ogarnąć drżenia jednej powieki, tak mnie to wk***ialo że od pocierania lapa prawie zapalenia dostałem.
Po 30 mg metki po 5 tyg zaczęły się problemy trawienne.
Z tego co na forum czytałem to z orali tylko oxa po lipidach nie jedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Jedzie też ale dużo mniej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 168 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1102
thugnwk
Ogarniaj ten cholesterol lepiej też

Dieta jest. Też byłem zdziwiony że cholesterol się tak rozjechal. Ogólnie mam wysoki, bo w okolicy 200.
Biorę omege, rybka, chude mięso itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Jeśli było tam wino to rybki i inne omegi nie starczą. Jedyne co pomoże to odstawienie środka,który to powoduje. Ja kiedyś brałem 10mg winstrolu dziennie,a tak bezsensu bo zostało mi opakowanie 50tab. Też jadłem rybki,oliwy i inne a wynik lipidogramu był miażdżący... Dla mnie zabawa w orale i śodki typu tren jest bez sensu. Szkoda zdrowia.


Zmieniony przez - thugnwk w dniu 2018-06-13 14:54:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obniżenie testo na prop ?

Następny temat

cykl na testo bez badan?

WHEY premium