SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niski poziom testosteronu na Turinabol - wyniki tragedia.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sierocki
PhantomLord
Masz trzy wyjścia
1,Jedziesz dalej turke i fajka nie bangla.
2,Robisz odblok.
3,Dodajesz testa do cyklu i jedziesz aż do osiągnięcia celu.


1. Nie ma problemu, choć libido spadło
2. Prodponujesz lecieć tamoxifen, czy HCG plus clomid?
3. To raczej odpada - skoro do teraz się nie zdecydowałem:).

No to nie zdecydowales sie na cos najlepszego ;) i teraz mozemy sie zamienic peselami :) A serio zdecyduj sie, bo nie wiesz co tracisz.


Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-06-11 21:49:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 168 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1102
Muszę jakoś wyjść z tej sytuacji. Najchętniej dociagnalbym jeszcze te trzy tygodnie. Samopoczucie jest kicha. Na początku lipca ruszam na wakacje ( nie chodzi mi o formę na urlop, bo z tego już wyroslem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Jak masz w planach przerwę to rób odblok
jeżeli nie to ładuj teścia


Zmieniony przez - e-lite w dniu 2018-06-11 22:46:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 168 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1102
Nie tyle przerwa, co tydzień wakacji. Teścia narazie nie chce więc nie pozostaje nic innego niż rozpocząć odblok.
Teraz tylko pozostaje pytanie... Sam tamoxifen, czy łączony z hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
sierocki
Nie tyle przerwa, co tydzień wakacji. Teścia narazie nie chce więc nie pozostaje nic innego niż rozpocząć odblok.
Teraz tylko pozostaje pytanie... Sam tamoxifen, czy łączony z hcg?


Wyczuwam urlop z miękką fajką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 168 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1102
Proszę o poważne porady. Teraz już nie ma się z czego cieszyć. Konkretnie proszę o osoby z doświadczeniem o pokierowanie mnie we właściwym torze.
Jeśli odblok to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364405 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669035
Lh i fsh pasowało by jeszcze zrobić
Tamo słabo widzę bo ubijesz e2 i będzie slabo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 168 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1102
Jutro zrobię LH i fsh i powtórzę testosteron. Dziś już nie biorę tury. Tylko tamoxifen. Co zatem proponujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364405 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669035
A co za roznica co ja ci napiszę? Napisałem ci że tamo to zły pomysł to ty piszesz że dzisiaj bierzesz tamo.porazka.
Nakupuj viagry lepiej dużo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 168 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1102
Wziąłem z samego rana, zanim jeszcze zdążyliśmy napisać. Dlatego piszę szczerze żeby potem nie było. Proszę o pomoc i od jutra rozpocznę jak należy. Na wyniki idę jutro, także dam znać w czwartek. Szybciej się u mnie nie da. Pytam w co się zaopatrzyć, bo im szybciej tym lepiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obniżenie testo na prop ?

Następny temat

cykl na testo bez badan?

WHEY premium