SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niski poziom testosteronu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3047
Właśnie otrzymałem wyniki badań i potwierdziło sie to czego sie domyślałem, podwyższony kortyzol estrogen i prolaktyna czego następstwem jest niski poziom testosteronu. Macie jakieś sposoby, albo rady jak obniżyć poziom tych hormonów a podniesć poziom testosteronu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
wszystko masz w normie. czujesz sie jakos gorzej? co sorawilo ze zrobiles badania?

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3047
Niskie libido i nie najlepsze samopoczucie, testosteron nie powinien być wyższy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
powinien, nie powinien. jak widac ten typ tak ma. nie ma czegos takiego ze masz miec tyle i tyle testa w tym i tym wieku. kazdy jest inny.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3047
Czyli nie ma czym sie martwić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364356 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668892
ankieta działu od tego zacznij bo nic o tobie nie wiadomo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3047
Wiek 26
Waga 95 kg
Wzrost 183 cm
Staż - od 16 roku życia, ale były przerwy w między czasie treningi sw, obecnie od 6 mies znowu systematycznie
Dieta - planuje wprowadzić vlcd
Przebyte cykle - 4 lata temu prop solo
Plan treningowy - FBW
Cel cyklu - redukcja
Poziom bf - dość wysoki około 20 - 25 %
Typ budowy - raczej endomorf
Stan zdrowia - bdb
Sory że tak w skrócie ale laptop mi sie aktualizuje i napisałem z tel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
grzechu6624
Czyli nie ma czym sie martwić?


wg mnie nie ma

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3047
Tylko to libido jakieś takie niskie mam myślałem że to może być przyczyną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jakies saa lecialo? i ankieta dzialu doping kolego

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3047
czellista
jakies saa lecialo? i ankieta dzialu doping kolego


4 lata nic, suplementy i odżywki tylko, w między czasie też spora przerwa od treningów była, ankiete wkleiłem wyżej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy!

Następny temat

Trening na cyklu.

WHEY premium