SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niski poziom żelaza 35(59-160) a testosteron /// anemia?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56
Witam.
Mam pytanie:
Jak się ma niski poziom żelaza do poziomu testosteronu?.
Ponadto mam jeszcze zaniżony fosfor ale nie tak bardzo.
Czy niski poziom żelaza świadczy o anemii?

W lipcu mój testosteron całk.----------------- 364 (262-1600 )
Na początku września testosteron całk--------10 (10-28)
w połowie wrzesnia WOLNY TESTOSTERON---7.9(8.9-42)
koniec września testosteron całk.------------520 ( 262-1600 )
Moje shbg---------------------------------------28 (13-71)

Ostani wynik (520) został wykonany po zastrzyku z omnadrenu . W 9 dniu po iniekcji domięśniowej.
W 10 dniu kolejny zastrzyk.
Nie wiem na ile jest przewidziana terapia zastępcza. Szukam przyczyny tak niskiego testosteronu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35359
ma sie jak piernik do wiatraka


zastanawia mnie dlaczego szukasz takiego dziwnego związku jednego z drugim.

pozatym, nie do konca wiem o co w ogule ci chodzi

Zmieniony przez - dsdamian w dniu 2008-09-30 11:45:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
Zacznij kolego mięso szamać !!A nie parówki.Powtórz badania za jakiś czas poczytaj co jeść na poprawienie krwi .

Zmieniony przez - Ziemny w dniu 2008-09-30 14:51:04

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Jeśli anemia się potwierdzi raz, że z diety, dwa żelazo + vit.c + kwas foliowy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56
Witam.
Proszę powiedzcie mi czy mam zablokowana przysadkę?.
Na terapi zastepczej z omnadrenu jestem 3 tydzień- zastrzyk co 10 dni (wykonałem już 2 zastrzyki a na dniach mam wykonać 3)
Kilka dni przed rozpoczęciem terapi z omnadrenu wbiłem sobie ampułke deca durabolinu (teraz wiem że nie potrzebnie). Zawsze przed zastrzykiem z omnadrenu badam testosteron. Teraz zbadałem również LH
Oto wyniki:
testosteron 542 (262-1593)- po pierwszym zastrzyku też było 542 a więc wartość stała.
LH poniżej normy - zanim zaczęły się zastrzyki z czego kolwiek moje LH było ponad normę a testosteron poniżej normy.
Czy teraz mam zablokowaną przysadkę?
Pomału wychodzę z anemi , ustępuje drżenie mięśni.
Po tygodniu uzupełniania żelaza jestem już na dolnej granicy 60 (59-160) a miałem 35
Co lekarze to inne leczenie. Pierwszy kazał bić pregnyl, drugi mówi że to nie pomoże i karze bić omnadren ale już co miesiąc.
Gdy wyjdę z anemi ( moje żelazo będzie po środku skali), mam zamiar odstawić ten omnadren i chcę zobaczyć czy organizm sam ureguluje to wszystko. Nie wiem tylko co z tą przysadką.
bardzo proszę o opinie

"Jakieś 2 miesiące temu obudziłem się zlany tłuszczem (jak po smarowaniu oliwką ) oczy nie doskwierały, skóra była pokryta tłuszczopotem, na twarzy pojawiły się białe pryszcze. Tak było przez 2 dni , poczym powrócił stan chorobowy. Dodam jeszcze że dzień wcześniej spożyłem kapsułki OMEGA3 zakupione w aptece.
Biorę je cały czas, zwiększałem dawke, niestety już mi nic nie dają. Może to nie one spowodowały te 2 dni normalnego życia."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Impreza u Krzykacza :-)

Następny temat

Oxandrolon z apteki

Wiecej