SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niska waga dużo tłuszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 72
Cześć, mam od niedawna 17lat. 189cm wzrostu i ważę jedynie 75kg a na moim ciele jest pełno tkanki tłuszczowej. Zacząłem robić ćwiczenia na biceps i generalnie szerszą,, górę,, na siłowni jakiś tydzień temu. Na klatce piersiowej (piersi są zbyt duże), brzuchu i udach mam tłuszcz co jest dla mnie uciążliwe nie wspominając o grubych nogach. Nie pije żadnych słodkich napojów, jem te 3 4 posilki dziennie w miarę regularnie i ten Tłuszcz nie chce zejść. Ma ktoś jakiś porady?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Lukian
Jeśli chodzi o trening to jestem na siłowni godzinę - półtora i robię ćwiczenia na biceps, trochę triceps i generalnie klatkę piersiową gdyż staram się pozbyć męskich piersi czy jak to się tam zwie :D


Proponuje odwiedzić dział „trening dla początkujących „ i poczytać jak powinien wyglądać prawidłowy plan treningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
Odrzywiaj się zdrowo i ciężko trenuj A efekty same przyjdą ale nie w " 5 min".
Wklej dietę do oceny .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 72
Dziękuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
zły trening złe odzywianie, tak myślę ale to najlepeij rozpisz jak się odżywiasz i jak trenujesz wtedy coś więcej bedzie mozna napisać
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 72
Staram się jeść posiłki w miarę regularnie czyli śniadanie o 9, obiad o 15 i kolacje około 19. Między posiłkami czasami jakieś owoce wpadną, żadnych słodyczy ani napojow kolorowych pije tylko wodę. Jakiś miesiąc temu dopiero się zaczęła ta moja,, dieta,, ale nie wiedzę żadnych rezultatów w sylwetce oprócz spadania na wadze. 75kg a 190cm to trochę mała waga jakby nie patrząc. Zawsze na śniadanie staram się jeść dużo białka m.in dużo jajek, jakaś mozzarella czy coś czasami płatki owsiane. Na obiad przeważnie warzywa czy ryze i mięsa typu piers z kurczaka. Kolacja raz większa raz mniejsza. Raz jogurt grecki z płatkami musli a raz kilka kanapek tylko z czarnego chleba. Muszę przyznać, że co jakiś czas reż jem tosty na śniadanie ale to chyba nie największy problem. Nie wiem czy po prostu miesiąc to nie za krótko :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Najlepiej napisz wieczorem co dzisiaj zjadłeś wg takiego schematu https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 72
Jeśli chodzi o trening to jestem na siłowni godzinę - półtora i robię ćwiczenia na biceps, trochę triceps i generalnie klatkę piersiową gdyż staram się pozbyć męskich piersi czy jak to się tam zwie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
moze sie zaje chales niską kalorycznosca diety.. sylwetka + obwody. Robiles kiedys badania krwi i cos wiecej niz morfologie ? Hormony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Strasznie ogólnikowi wszystko napisałeś, trochę tego trochę tamtego, tu trzeba mieś poukładane wszystko wchodzac na siłkę musisz mieć już konkretny plan którego się trzymasz a nie trochę tego i tamtego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Treningiem klaty nie zrzucisz tłuszczu na klacie. Posiedź na diecie kilka miesięcy, a na siłowni ćwicz całe ciało, gdyż trening nóg i pleców to więcej spalonych kalorii i lepsza odpowiedź anaboliczna organizmu.

Nie spalisz tłuszczu miejscowo katując tylko daną partię, to tak nie działa.

Kurde, na pewno nie w tydzień, litości. Żarłeś śmieci całymi latami i oczekujesz że Ci to spadnie w kilka dni;)
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron a spalacz tłuszczu

Następny temat

Potrzebuje porady odnośnie diety i cwiczen

WHEY premium