SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikki - spełnienie marzenia/ str46/ str59/ str83/ str92

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 418741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Co do owoców to ja ważę bez skóry takie co mają skórę niejadalną/ciężką (cytrusy).

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Dzięki seslawa za odpowiedź, ja widziałam ten stanik tylko w gazecie i właśnie myślałam, że jest dość duży. Miska to brytyjski standard, więc najlepiej mierzyć w jakimś sklepie niż zamawiać przez net? Na razie poszukam na co dzień jakiegoś stanika dobrego, a jak pójdę na siłownię to zakupię specjalny. Ja kiedyś miałam z Gatty taki sportowy, był cały miękki, ale i tak piersi w nim podskakiwały przy podskokach czy bieganiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
Gatta to miała bodajże staniki z mikrofibry - jeśli o tym samym myślimy, to to jest masakra dla biustu! Stanik sportowy nie może być z tak elastycznego materiału, bo wtedy nie ma mowy o jakimkolwiek podtrzymaniu. Jeśli nie znasz swojego brytyjskiego rozmiaru, to najlepiej zacząć od sklepu stacjonarnego. Zobacz, czy nie ma uświadomionego (czyli takiego, który potrafi dobrze dobrać stanik) sklepu w twojej okolicy wpisując w google stanikowa mapa świata, tutaj masz link bezpośredni, tylko nie wiem czy się poprawnie wyświetli: http://maps.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&oe=UTF8&msa=0&msid=117696992044816211829.00045c1efb1b90e69aa60 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Znalazłam sklep w Zabrzu, teraz muszę się tam udać może pomogą mi dobrać odpowiedni stanik, bo w innych sklepach mieli duże problemy.
A czy taki stanik Shock Absorber jest tylko dobry na siłownię czy na co dzień pod ubranie też może być, czy znacząco poprawi mi wygląd biustu? Kojarzę, że mierzyłam ten shock absorber, ale nie podtrzymywał mi zbyt dobrze piersi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1100
O, widzę że nie tylko ja zmagam się z cellulitem. No dieta i trening to podstawa w walce z tym świństwem, ale w sumie sporo się już też z nim zmagam. Właściwie kiedy zaczęłam dorastać od razu się pojawił. To częściowo uwarunkowane genetycznie, ale nie można być biernym i narzekać na geny tylko brać się do roboty. Ja stosuję serum rozgrzewające Eveline. Do tego peeling staram się dwa razy w tygodniu, albo kupiony albo robię sama peeling kawowy. Spotkałaś się może z nim? I najmniej przyjemny masaż zimną wodą pod prysznicem. Ujędrnia świetnie. Myślę, że jeśli zmienię dietę to będzie naprawdę dobrze :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
Nikki
Znalazłam sklep w Zabrzu, teraz muszę się tam udać może pomogą mi dobrać odpowiedni stanik, bo w innych sklepach mieli duże problemy.
A czy taki stanik Shock Absorber jest tylko dobry na siłownię czy na co dzień pod ubranie też może być, czy znacząco poprawi mi wygląd biustu? Kojarzę, że mierzyłam ten shock absorber, ale nie podtrzymywał mi zbyt dobrze piersi.

No niestety w 90% sklepów z bielizną nie mają pojęcia o doborze staników. SA na co dzień się nie nadaje - jego zadaniem jest to, żeby biust nie skakał (czyli przytwierdza biust do klatki piersiowej, spłaszcza go), natomiast ty potrzebujesz stanika, który biust będzie kształtował - zbierze do kupy to, co się naciągnęło, ujędrni biust, podniesie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Ja używam z Eveline diamentowe serum antycellulitowe (ma efekt chłodzenia), ale prawdę mówiąc efekt chłodzenia poczułam tylko za pierwszym użyciem, teraz mam już 3 opakowanie. Wyraźniejszy efekt widzę po zażywaniu Cellasene (obecnie 1 opakowanie). Myślę, że same tabletki nie dadzą mi długotrwałego efektu pozbycia się cellulitu, taki jak mam nadzieję da dieta i ćwiczenia.
Kilka lat temu też brałam te tabletki i ćwiczyliśmy z mężem na siłowni + zdrowe odżywianie, ale na zdjęciach z wakacji widziałam, że nadal mam cellulit na udach z tyłu i pupie, mimo że całkiem fajnie wyglądałam. Dlatego w końcu postanowiłam rozprawić się z tym cellulitem raz na zawsze z Waszą pomocą, doświadczonych dziewczyn:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od zawsze miałam problem z cellulitem i próbowałam chyba wszystkiego. Cudowne kremy,olejki makadamia,balsamy ,tabletki nie pomogły. Dopiero Teraz widzę zmianę ,gdy zaczęłam zdrowo jeść i ćwiczyć. Dieta ma ogromne znaczenie,nie ma co się oszukiwać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Dziś robiłam tabatę (thruster: przysiady z wyciskaniem sztangielek). Najpóźniej w weekend postaram się wrzucić plan fbw.
Poniżej dzisiejszy dziennik żywieniowy, wiem że też nie najlepszy, ale chyba lepszy niż wczorajszy. Wrzucam również planowany zestaw posiłków na jutro. Czy jeszcze coś byście zmieniły czy jest już idealny?:) Ten żółty ser dla smaku może być czy proponujecie coś innego w jego miejsce.
Czy nie lepiej banana z rana przenieść do odżywki, ponieważ jest za mało kcal?






Zmieniony przez - Nikki w dniu 2013-02-21 21:24:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nabial

Następny temat

Pomocy! Wyglądam coraz gorzej

WHEY premium