SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieznośny ból w karku...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W zeszły czwartek robiąc pąpki na poręczach ( na triceps), po ostatnim powtórzeniu(3 seria około 8 powtórzenie) jak zwykle zatrzymałem sie w zwisie dociskając triceps i jednoczesnie rozciągając ręce przy okazji... Jednakże tym razem złapał mnie okrutny pulsujący ból w karku(tak jak przy silnych migrenach) trwał on niecałe 2 minuty, lecz pozostało po nim małe pulsowanie, które nie przeszkadzało za bardzo. Myslałem wówczas ze to nic powaznego, ale na nastepny dzień gdy robiłem barki (pierwsze cwiczenie na prowadnicy) podczas ostatni ch powtórzeń podczas najwiekszego wysiłku,gdy już nie miałem siły na powtórzenie i partner musiał mi pomagać, ból wrócił.
Od tatmej pory przy wiekszym wysiłku powraca.
Nie wiem czym spowodowany jest ten ból:uciskiem mięśnia na jakis nerw?? A może naciągnięciem jakiegoś scięgna w okolicach karku.
Troche sprecyzuje może wystepowanie bólu: Jest to górny odcinek karku, gdzie głowa osadzona jest na górnej części kręgosłupa po lewej stronie tak bardziej w głębi czaszki, jakby zaraz koło nasady.
Trenuję już 2 miesiące, wcześniej przez 3 miesiące miałem trening aerobowy z małymi przerwami - tak aby przygotowac organizm do wysiłku.
Ból ten uniemożliwia mi zupełnie wydajny treningm czy możecie mi pomóc znaleźć jakiś sposób na to lub powiedzieć co to ewentualnie może być??
Byłbym bardzo wdzięczny za każdą dobrą radę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha i jeszcze jedna sprawa, w zeszłą środe zaczołem też brać aspargin(2x dziennie) oraz witamine B2(raz dziennie) i multitabs. Czy może wchodzić w gre hiperwitaminoza(chociażby najlżejsza), np. mój organizm jest przewrażliwiony na wieksze ilości witamin (chociażby najmniejsze). Gdyż ból miałem zaraz na drugi dzień Ogółem więc wziołem 2 serie tych witamin; w środe wieczorem i w czwartek rano; treningi mam zaraz po szkole.
Mam 18 lat;].
Rozgrzewki przed każdym treningiem( chociaż nie karku)
Lecz miałem przed tricepsem ćwiczenia pleców: sciąganie drążka, wiosłowanie.
Przykro mi że moja wypowiedx jest troche chaotyczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Idź do lekarza, tą drogą (internet) nie leczy się nawet myszy.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myslałem po ,że przy tym ćwiczeniu są jakieś popularne kontuzje, np czeste naciągnięcia scięgien albo coś podobnego i że ktoś by mnie mógł naprowadzić na przyczynę, ale dzięki za pomoc, lekarz to była moja druga opcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Pewnie, że sa, ale jest ich tak wiele, a ich indywidualizm jest aż nadtooczywisty, że polecamy lekarza, który bedzie miał szansę naocznie Cię zbadać

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to zeby zakonczyć topic bylem u lekarza wszystko sie szczescliwie skonczyło powiedział ze sobie najprawdopodobniej naciagnołem mięsień, zaśzaproponował starego dobrego bengaja oraz do wyboru: masarzyste albo dziewczyne w ostatecznosci mamusie zaby rozmasowali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090


ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla mnie :)

Następny temat

ALKOHOL ?? jak to sie ma do ....

WHEY premium