SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niezla jazda

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
Sprawa wyglada tak zrobilem mojemu kolesiowi juz 4 zastrzyki z deki 100-200-200-200
na wadze do przodu jest okolo 4 kg ale jego problem polega na tym co mu sie w glowie popie******
otoz kolega ma niezle akcje, raz jest spokojny poczym po chwili jest chamski i wulgarny na maksa. Rozmawialem z jego panna i ona pytala sie co sie dzieje z jej facetem, mowila ze jest nie do zniesienia.
Dlatego kupel pyta sie kiedy mu przejdzie chustawka nastrojow? pojakim czasie od ostatniego strzalu?

*Moderator Dzialu Sex*
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko zależy od psychiki, jak się będzie starał będzie luz. Ja po decę nie mam napadów agresji, jedynie jak ktoś poważnie zalezie mi za skórę, szlak mnie trafia - ale staram się kontrolować. Może niech się zapisze na jogę?

Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Odpowiedz jest bardzo prosta;TO NIE DECA BYLA! Po czterach malych strzalach niemozliwoscia jest zrobic 4 kg.Deca tak szybko i tak mocno nie dziala. W buteleczkach masz jakis testosteron(moze oma?),to tlumaczy napady agresji.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1077
Ja jestem juz po 4 strzale deki i narazie nie miałem żadnych problemów z psychiką.Wszystko jest tak jak zawsze i jakoś nic mnie nie denerwuje.Jaby brał testosteron to by to wiele wytłumaczało ,ale wątpię że od deki ma takie jazdy.

Jutro będę większy(może)!

Prawda jest tym ,czego nie można zaprzeczyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
najwidoczniej to nie deka

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 775 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11979
Ja tez uwazam, ze to nie jest deca, a juz napewno nie czysta deca.
Agresja to typowe objawy dzilania tescia, a u mlodego, niedoswiadczonego koksiarza moze wystapic w stopniu nasilonym, jestem pewien, ze koles jest w Twoim wieku albo i mlodszy i z cyklem sie troche pospieszyl. Jesli spedzasz z nim wiecej czasu to dopiero zobaczysz co bedzie po cyklu. Przewiduje depresje i duzo gorsze zachowanie wlasnie po cyklu. Jak juz wzial 4 strzaly tej "deci" i juz mu odp*****la to nie przedluzajcie cyklu, moze nie na 8 tygodni, nie wiem co sobie chlopak zaplanowal ale nie warto, zeby sobie sprul leb, dlatego nie warto tego dlugo ciagnac. Z tego co piszesz to chlopak puchnie, wiec nie straci zbyt wiele.

Świat jest podły.
Degeneracja i zeszmacenie się powinny być twoim atutem.
Skierowane do rzeszy odbiorców.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
Kupel nie chce slyszec nawet o przerwaniu cylku, mowi ze sie bardziej kontroluje i narazie sobie radzi, ale i tak raz jest wesoly a nagle zdolowany, usmiechniety i zdenerwowany.
Zapytal sie mnie czy juz jak skonczy ten cylk/odradzalem mu/ to czy clomid wystarczy bo tylko w to sie zaopatrzyl kupujec "deke"?
acha i jeszce jedno mowil ze potwornie zwiekszyl mu sie poped seksualny

*Moderator Dzialu Sex*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
To przynajmies sobie ostro poru....! (jak ma kogo oczywiscie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Tesc na bank i to jakis mocny.

Pozdrawiam.

<<<<<< Sierżant w oddziale dla koksujących >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
klejcun racja bankowo tescio, mozliwe ze prolo, hustawa nastrojuw jak cholera, pozdrawiam





<:::____JOY____:::>

Tak wygladam https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=72610 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
Wiec jesli to tesc to czy zdobyta masa jest wmiare stabilna jak po dece?

*Moderator Dzialu Sex*
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DZIALENIE STERYDOW NA ORGANIZM

Następny temat

Co leczy dany steryd?

WHEY premium