SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietuzinkowy zestaw witamin- czy warto ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Mam 39 lat i ćwiczę od pół roku, jest dieta, ze wspomagaczy to kreatyna mono i gainer, przybrałem 6 kg, niebawem zacznę redukcję, trening siłowy + bieganie.
Nigdy nie wspomagałem się żadnymi witaminami, ale przyznam że jestem ospały, spowolniony, brak mi werwy.
Chciałem kupić sobie ZMA ale kolega który ćwiczy już 21 lat powiedział że przygotuje mi zestawik witamin, po których będę zadowolony- dodał że moja żona jeszcze bardziej - choć nie o to mi chodziło.
Więc dostałem karteczką z taką listą i sklep zielarski gdzie to dostanę:

1. Buzdyganek naziemny- Tribulus
2. Żeń-szeń koreański
3. Magnez
4. Witamina B 12
5. Witamina B 6
6. Witamina E
7. Testosteron 250

Od siebie wyczytałem że jeszcze dobrze jest brać witaminę C 1000 mg na dobę- ale nie wiem czy na raz to brać ?
Mówił mi że witaminy lepiej kupować i brać oddzielnie każdą, bo mieszane zestawy mają mniejsze dawki.
Jednak w tym zastawie brakuje mi cynku, i nie wiem czy go dobrać ?
Mam też wątpliwości co do witamin E, wyczytałem że działa ona dobrze na męskość, a konkretnie to powinni ją brać starający się o dziecko, a ja mam już trójkę więc w tej kwestii jej nie potrzebuję.

Doradźcie mi proszę czy coś z tej listy wykluczyć a coś może coś dodać ?
Ten testosteron 250 to chyba najkorzystniej w aptece kupić no nie, mocniejsze też są czy trzeba brać tego więcej ?


Zmieniony przez - OTTO w dniu 2017-03-23 16:40:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Dlatego pozostanę przy nabiałach i serach.
Córka jadła skorupki, bo nie chciały jej się zacząć zrastać połamane kości w ręce.
Faktycznie żadna przyjemność łykać ten proszek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699620
Testosteron 250? Nie wiem o co chodzi . Może chodziło mu o testosterol ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
moze o omnadran%)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699620
Może , suplement z grubej rury %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
w koncu ma dzialac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
No dobra poprawiłem ostatnią literkę i co ?
Ile są warte teraz Wasze wypowiedzi ?
Nie wspomnę o pomocy w odpowiedziach.....


Zmieniony przez - OTTO w dniu 2017-03-23 18:02:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699620
No to bardzo duża różnica bo testosterol to wyrzucanie kasy w błoto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
No to wystarczy napisać że to lipa i skreślę go z listy, a przecież pisał też o witaminach, które należy a które nie należy przyjmować. A Wy czepiacie się tylko literówek, a może ja mam braki którejś witaminy i dlatego , brak skupienia itd . :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699620
Witaminy najlepiej dostarczać z pożywienia , jeżeli uważasz ze masz duże braki to znaczy ze kiepsko się odżywiasz . Witaminy syntetyczne nigdy nie będą mogły się równać z naturalnymi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
A brałeś kiedyś kreatynę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699620
Chyba tak %)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pancakes

Następny temat

data waznosci kreatyny

WHEY premium