SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieskuteczny odblok, słabe wyniki badań LH,FSH,TEST

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33333

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

81

Wzrost

180

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

115

Obwód uda

66

Obwód talii

82

Staż na siłowni

8

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Bialoko ok 2,5g, tluszcze 1g, WW ok 5g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

jest to drugi cykl, wczensiej bralem sama OXE unigena

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

1,5mca

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1185
W dużym skrócie.. Przez ostanie ok 10mcy biłem: test prolo 300 e4d - dlugo poniewaz nieprzerwalnie brałem też HGH. Do tego dochodzily dodatki: na poczatku 12 tyg deca, pozniej w koncowej fazie boldenon i długi estr trenu.


Po tym wszytkim przyszedl czas na odblok, który wygładał następująco:

1) HCG 1000iu dziennie przez 14 dni około 17 dni po ostatnim strzale prolo (w koncowej fazie leciałem tylko to)

2) CLOSTILBEGYT - dzień po skończonym HCG, 2dni 200mg, 3dni 100mg, kolejne 10-12dni po 50mg

3) TAMOXIFEN zaczęty razem z clomidem. Pierwsze 4 dni 40mg, potem 20mg i skonczony razem z clomidem

4) AROMASIN/SYMEX 0,5 tabl dziennie, skonczony razem z clomidem

5) PROVIRON - 2 tabl dziennie (czyli chyba 50mg) przez cały odblok i 1-2 tygodnie po

Na odbloku takze kreatyna, duzo BCAA, pakiet witamin itp. Wszystkie środki były w 100% apteczne (mam własną aptekę). Odblok skonczylem w okresie świat. A oto wyniki z 03 stycznia:

FSH <0,1 (norma 1,5-12,4)
LH <0,1 (norma 1,7-8,6)

Estradiol 20,78 (norma 7,36-42,6)
Prolaktyna 110,7 (norma 86-324)
Testosteron 134,8 (norma 249-836)


Jak widac przysadka nadal nie ruszyła a poziom testosteronu jest bardzo niski. Na odbloku bylo OK ale po skonczonym odbloku odczuwam kompletny brak ochoty na sex, temat moglby dla mnie nie istniec ;/

moje pytanie brzmi co robic dalej?
- poczekac az organizm sam sie ustabilizuje? (boje sie ze za dlugo bedzie to trwalo)
- zrobic standardowo kolejny odblok (teraz troche bym go zmodyfikował np dodac HMG merional, tamox dac od poczatku razem z HCG..)
- przybic kilka strzałów (100mg 50mg 25mg 25mg) PROPIONATU i dopiero zaczac odblok schodzac z propa? Dla mnie to trochę nielogiczne ale tak radzi mi kilka osob.

Będę wdzięczny za pomoc - dlaczego organizm nie ruszyl z wlasna produckja LH i FSH?

Zmieniony przez - Jazzzek w dniu 2014-01-08 20:57:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witam



Stosowanie środków dopingujących wiąże się z zablokowaniem osi podwzgórze-przysadka-jądra, która odpowiedzialna jest m.in za regulację produkcji naturalnego testosteronu. Niestety nie da się uniknąć tego skutku ubocznego, gdyż tak funkcjonuje nasz organizm i podanie hormonu z zewnątrz wiąże się z zatrzymaniem wytwarzania go przez organy wewnętrzne. Zablokowanie osi HPTA niestety ma szereg negatywnych następstw, takich jak zanik libido, bezpłodność, impotencja, depresja i spadek masy mięsniowej. Tutaj przychodzi nam z pomocą odblok, czyli PCT (Post Cycle Therapy).


PCT sprowadza się do przyjmowania odpowiednich leków pomagających w przywróceniu równowagi hormonalnej. Najczęściej stosujemy tutaj popularny Clomid czy Nolvadex o działaniu antyestrogenowym i stymulującym produkcję hormonów gonadotropowych. Jako uzupełnienie stosujemy również HCG, które pomaga przywrócić prawidłowe funkcjonowanie jąder. Jednakże dawkowanie i długośc odbloku jest zależne od kilku czynników takich jak długość cyklu i rodzaj stosowanych środków.

Przed przystąpieniem do odbloku zalecam wykonać badania hormonalne i zacząć od przywrócenia tutaj odpowiednich proporcji.




„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Clomid 50mg dziennie do skutku

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1185
to już chyba lepiej sam tamoxifen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 142 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7248
proviron na ciebie dzialal ? poranny wzwod jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jazzzek
to już chyba lepiej sam tamoxifen?


skoro wiesz lepiej

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1185
menda_pijak
proviron na ciebie dzialal ? poranny wzwod jest ?


wzwod poranny jest ale checi do sexu zerowe. Nie czułem jakiegos specjalnego działania akurat provironu. Owszem na odbloku libido sie podwyższyło ale czy to za sprawa HCG czy akurat provi to ciezko powiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1185
miczelx
Jazzzek
to już chyba lepiej sam tamoxifen?


skoro wiesz lepiej


Nie wiem wiec pytam. Na temat odbloku krazy tyle wersji, że prosibym o odpowiedzi poparte konkretnymi argumentami. Z tego co czytam na wielu amerykanskich forach w PCT odchodzi sie od stosowania clomidu na rzecz samego tamoxifenu lub mniejszym udziałem clomidu. Ma on tez wiele dodatkowych zalet w porownaniu do clomidu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Dodatkowe zalety takie jak zbijanie estro i wywolywanie nowotworow watroby na dzien dzisiejszy nie sa Ci potrzebne, wiec clomid bedzie ok, ponadto jest chodzi o skutecznosc clomid przewyzsza tamoxifen-oto moja wersja
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94109 Napisanych postów 363943 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667627
nic dodać nic ująć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1185
ide właśnie zrobić aktualne badania, dam znać jak wyszły i trzeba będzie rozpocząć leczenie. Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś uwagi będę wdzięczny za odpowiedź.

a HCG już nie ruszać?
clostilbegyt w jakiej dawce?


Zmieniony przez - Jazzzek w dniu 2014-01-09 09:49:26
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 142 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7248
idz do endokrynologa i dokladnie tak jak wyzej napisz mu jak co brales oraz odblok rozpisz mu, rozpisz najlepiej na kartce zeby widzial. Srodki miales apteczne wiec standardowy odblok jak widac nie dziala i watpie by ktos tu byl na tyle obyty by cos wiecej doradzic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl a antybiotyk

Następny temat

prop wino hcg clom

WHEY premium