SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nierówne barki!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na poczatku witam wszystkich i z góry dziekuje za rady i wypowiedzi!!!:)
Mam taki problem dotyczący mojej budowy. Otóż lewy bark mam wiekszy od prawego!? Nie jest to wielka róznica jednak jest zauważalna(przynajmniej dla mnie).Lewy bark mam tak jakby dłuższy od drugiego.Zastanawiam sie dlaczego ? Moze przez to ze lewa reka jest słabsza i kiedy cwiczyłem to lewa reka cwiczenie robilem niepoprawnie? zastanawiam sie czy mozna to jakos skorygowac?
Teraz robie trening na mase imoje cwiczenia na barki to: wyciskanie sztangi zza karku i unoszenie ramion na boki z klatka oparta o kolana.Wczesniej robilem wyciskanie hantli i wznosy na boki(roznego rodzaju).
Moje pierwsze przewodnie cwiczenia na barki to były :wyciskanie przeważnie na suwnicy i wznosy ramion oraz podciaganie wzdłuz ciala.Czy podczas robienia tycz cwiczen moglem cos zepsus?Zawsze starałem cwiczyc dokladnie, a moze za duze ciezary?A moze poprostu taką mam budowe tylko dopóki nie było miesni to nie rzucało sie to tak w oczy.
Prosze o rady czy mozna to skorygowac!!!!
Za wszystkie odpowiedzi z gory jeszcze raz DZIEKI!!!!!!!

Marcin
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Mam identyczny problem. Lewy bark mam poza tym wyzej niz prawy :) Do tego tylko glowa tylnia naramiennych jest OK. Przednia wogole jak by nie rosla chociaz to pewno zludzenie, i tylnia wogole gdzies sie oddalila od prawej strony :) Dotyczy to tez mniejszego lewego bica i trica, ogolnie lewa czesc ciala mam taka jakas oklapla w stosunku do prawej, slabo pompuje mi sie w niej triceps. Pracuje nad tym, Staram sie na lewa strone zawsze dokladac jedna serie wiecej (potem smaruje taka fajna mascia rozgrzewajaca ta lewa strone tylko) No i w sumie jakos to idzie, juz jest lepiej. Mysle ze tak dokonca nigdy nie zniknie ta roznica. Mam kumpla ktory gral w tenisa i ma tak samo. Ale co tam wykonuje wszystkie cwiczenia prawidlowo i poczekamy na efekty. Choc nieraz korci mnie walnac tatuaz na tej lapie aby sie niesymetria (pewno widoczna tylko dla mnie tak mi mowia wszyscy) nie rzucala :)

DuckmAn
Pozdrawiam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
chodzilo mi oczywiscie w tym tekscie na poczatku o glowe boczna :)!

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
ja trenuje judo, poza tym rowniez bawie sie w kulturystyke, choc bez przesady - robie typowe cwiczenia na sile, a nie na mase. Jestem prawostronny i co? Przednia glowa lewego naramiennego jest wyczuwalnie mniejsza niz prawego, za to glowa tylna jest wieksza - efekt wieloletniego ciagniecia lewa reka i pchania prawa. Poza tym lewy bark mialem 2 razy zwichniety i siedzialem po 3 tygodnie w gipsie, co tez swoje zrobilo. Ale jesli chodzi o sile to oba barki sa jednakowe. Oczywiscie ta roznice widze glownie ja, a inni dopiero wtedy gdy im o tym powiem i sie przyjrza, wiec zupelnie sie tym nie martwie.

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W przyrodzie nic nie jest równe i proporcjonalne. U kobiet np.jest tak ze jedna piers jest zawsze wieksza od drugiej. Ale kto na to patrzy, liczy sie ze sa i można sie nimi "bawić" hehe.

SZAFAR
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Onanizujac sie prawa reka prawy bark pracuje jak cholera, moze dlatego wiekszosc ma lewy mniejszy. Czas sie przerzucic panowie

DONT BE LATE FOR THE DATE WITH YOUR FATE
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIEKI WSZYSTKIM ZA ODPOWIEDZ!!!!!!! Pocieszylisci mnie, bo juz myslałem ze cos ze mną nie tak. Ale widze ze nie jestem sam z tym problemem.
Jeszcze raz dzieki i POZDRAWIAM

Marcin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kazdy czlowiek jest asymetryczny. Ja mam np. lewego bica troszeczke wiekszego niz prawego, chociaz jestem praworeczny

Pozdrawiam

"...jeden za wszystkich, wszyscy za jednego..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Ja mam prawy bark nieznacznie niżej niż lewy. Tacy to już nierówni jesteśmy

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
louis nie przejmuj sie. malo prawdopodobne, by ktos przygladal Ci sie tak uwaznie jak Ty sam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wymiary

Następny temat

"ARMAGEDON" na klatke????

WHEY premium