SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieoczekiwana przerwa szpital / badania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1593

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

70

Wzrost

170

Obwód ramienia

38

Obwód klatki

Chyba mniej niż 100. Koszulki kupuję na szerokość ok. 50cm w klatce.

Obwód talii

75

Staż na siłowni

8

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

ostatnio stosowana VLCD+IF - 2,1g białka, 0,9 tłuszczu i 0,3g węglowodanów na kg BM

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Jakieś na PH, prop, prop+wino, prop+wino+tren (przerwany)

Opisz swój plan treningowy

Split 7x week

Cel cyklu

Aktualnie to chciałbym wrócić do zdrowia z przed 'wypadku' no i kontynuować wszystko to co robiłem wcześniej.

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Przerwana bomba

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

<8%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia - max miałem ok 30% BF

Stan zdrowia

Zawsze twierdziłem, że jestem zdrowy jak ryba i taki się czułem. Nigdy nie chorowałem. Ostatnim razem u lekarza byłem w 2005 roku.

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Łysienia i owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

ok. 1700kcal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
Hej,

na starcie proszę wszystkich o pohamowanie się od moralizatorskich gadek - błędem każdego z nas było pierwsze wbicie.

Leciało:
- prop 40ed
- wino 40ed
- tren 100ed
- clen 200mcg ed (na początku bomby leciałem 2tyg on 2tyg off na zmianę z yohą)
- effi 60mg ed (2 dawki) (porcja 30mg effi 250mg kofeiny i 450mg aspiryny)
- t3 105mcg ed (Novothyral 75 - 7 tabletek) (zwiększałem dawki do takiego poziomu, ten poziom trzymałem ok. tygodnia)
+ cała suplementacja którą lecę cały rok.

Wszystko szło bardzo dobrze. Ok. 14 tygodnia zauważyłem, że zaczynają puchnąć mi kostki i kolana. Ogólnie nabrałem +/- 8kg wody. Byłem u lekarza rodzinnego, miałem zrobić badania, ale nie zdążyłem bo trafiłem do szpitala z zapaleniem mięśnia sercowego. Położyłem się spać jakby nigdy nic. Obudziłem się i poczułem ból w klatce + oddychałem jak ryba bez wody (nie mogłem złapać oddechu). Do szpitala przyjechałem z tętnem spoczynkowym 158 uderzeń/min. Na start dostałem morfinę, naparstnicę, penicylinę (więcej nie wiem ale się dowiem). Ponoć mam również powiększoną sylwetkę serca oraz nie domyka mi się lewa komora - z tego co mówią to taka genetyka + siłownia się do tego przyczyniła.

Dziś ciśnienie i puls mam jak z przed bomby tj ok. 100-110/60 i puls ok. 70. Oczywiście 'zapomnienie o siłowni' nie wchodzi w grę.
Od 2 dni (w szpitalu) czuję się rewelacyjnie, że pier*lca dostaję od siedzenia. Chciałbym wyjść na własne żądanie, ale nie chcę sobie narobić większych szkód, niż narobiłem. Straszą mnie tutaj nawet śmiercią, co wydaje mi się niedorzeczne. Dostaję mnóstwo prochów na odwodnienie - furosemid inniekcja + coś na 's' (wodę już zgubiłem całą nie wiem po co mnie odwadniają dalej), antybiotyk + leki na nadczynność tarczycy - czy nie zrobią mi tym 'kuku'? Prawda jest taka, że faktycznie bez bomby mam lekką niedoczynność.
Oczywiście lekarze niczego nie słuchają, bo to wszystko wina siłowni.

Mam pytanie czy ktoś orientuję się w tych wynikach i mógłby mi napisać czy naprawdę jest tak źle? Co z bomba, którą przerwałem. Co z odblokiem. Nie chcę zacząć zaraz czuć się jak dętka. O dziwo libido jest, słabe ale jest.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364426 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669096
skoro lekarze prowadzą leczenie nic sam nie kombinuj,cyklu nawet nie komentuje bo to zenada po całości.Może bedzie to nauczka dla innych ze leki to nie cukierki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
nigdzie się nie wypisuj
to nie jest błahostka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Mowiles lekarzom co leci?? Lepiej im powiedz, zeby nie dzialali po omacku, bo moga zaszkodzic zamiast pomoc...

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
lodzianin1
skoro lekarze prowadzą leczenie nic sam nie kombinuj,cyklu nawet nie komentuje bo to zenada po całości.Może bedzie to nauczka dla innych ze leki to nie cukierki


Rozwiń swoją myśl co zrobiłem źle. Za duża dawka Novo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364426 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669096
wyniki jak po kreatynie
tren wino lipidy kaplica
200 clenu? ja ważę ponad 110 teraz i 160 nie przekraczam
to t-4 po co?? tym bardziej ze miałes jakies problemy tarczycowe
na własne życzenie panie kolego tam wyladowałes
zostań w tym szpitalu,powiedz lekarzowi co brałeś i niech cię leczą chyba że chcesz się żegnać z tym swiatem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Proszę o usunięcie tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364426 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669096
lecz sie tam i nie lekceważ tego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
troponina kosmos , radze Cie zrobic dokladne badania na wlasna reke jak juz Cie wypuszcza

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2440
masakra, swoją drogą jak można sprawdzić po badaniu krwi kondycje serca ? miewacie czasem dodatkowe skurcze serca ? tzw kołotanie

Zmieniony przez - ccco w dniu 2014-09-10 00:53:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
ekg,echo,holter
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poziom testosteronu na cyklu

Następny temat

POMOCY - pierwszy cykl przed operacją GINO

WHEY premium