SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niekoronowani mistrzowie Olympii

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2114
Zapewne wielu z was słyszało o spekulacjach i sporach dotyczących zawodów Mr. Olympia. Największe zamieszanie wśród tłumu widać przede wszystkim przy ogłoszeniu drugiego miejsca. Przez lata na Olympii widać te same nazwiska: Kevin Levrone, Shawn Ray, Flex Wheeler + niedawny temat sporów Jay Cutler. Wszyscy ci zawodnicy zaliczyli 2 miejsce ale wielu widziało ich na wyżej. O ile jedni kierują sie własnymi upodobaniami i nie patrzą krytycznym okiem o tyle w historii widać jawne błędy sędziowskie. Mam nadzieje że właśnie w tak krytyczny sposób podejdziecie do tematu.
A więc pytanie brzmi kiedy i dlaczego wybór Mr. Olympia był niesprawiedliwy??

Jak na człowieka o wzroście 163,5 cm umięśnienie jego rąk robi ogromne wrażenie. W sezonie ich obwód nie spada poniżej 53 cm, zaś poza sezonem rośnie nawet do 58 cm. Rzeczą niezaprzeczalna jest, że ma on wspaniałą genetykę, jeśli chodzi o umięśnienie rąk. Już jako 17-latek, gdy zdobywał pierwszy z trzech swoich tytułów Mr. Australia, miał ręce mierzące w obwodzie 50 cm.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Levrone i Flex napewno wygladaja (ten 2 wygladał;]) lepiej od Colemana
i zwsze gdy Ceoleman wygrywał wtedy wynik nie był sprawiedliwy

Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-08-31 20:52:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wiesz ja nie wiem nadal czy coleman - dopracowal miesnie tak aby były w propocjach z talią. tu mnie boli
ale moj chlop - priest - po co on przychodzil na zawody ostatnio ;/


quaka- ja mam opdobne zdanie co do - arnolda

Zmieniony przez - f***master w dniu 2004-08-31 20:53:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
od niego sie zaczelo ze chodzi o jakis kult klaty albo co a nie o proporcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2114


nie chcem negować formy Doriana ale wydaje mi sie że z takim bicepsem nie powinno wygrywać sie Mr. Olympia. Właśnie szczegóły powinny decydować o zwycięstwie i to Kevin jak najbardziej powinnien wygrać tamte zawody (nie pamiętam chyba 1996). Co do Colemana to świetnie wyglądał przy zdobyciu 1 tytułu. Nie wypowiadam sie na temat jego brzucha ale Levrone to typowy przykład jak powinien wyglądać Mr. Olympia - biega, skacze i wywija fikołki :) Wielkość to jedno a sprawnośc to drugie

Jak na człowieka o wzroście 163,5 cm umięśnienie jego rąk robi ogromne wrażenie. W sezonie ich obwód nie spada poniżej 53 cm, zaś poza sezonem rośnie nawet do 58 cm. Rzeczą niezaprzeczalna jest, że ma on wspaniałą genetykę, jeśli chodzi o umięśnienie rąk. Już jako 17-latek, gdy zdobywał pierwszy z trzech swoich tytułów Mr. Australia, miał ręce mierzące w obwodzie 50 cm.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
to niech sie przepisze na fitness bo bez przesady - na mr o nie chodzi o sprawnosc typu bieg itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2114
no pewnie!
Najlepiej niech wjeźdźają na wózkach inwalidzkich

Jak na człowieka o wzroście 163,5 cm umięśnienie jego rąk robi ogromne wrażenie. W sezonie ich obwód nie spada poniżej 53 cm, zaś poza sezonem rośnie nawet do 58 cm. Rzeczą niezaprzeczalna jest, że ma on wspaniałą genetykę, jeśli chodzi o umięśnienie rąk. Już jako 17-latek, gdy zdobywał pierwszy z trzech swoich tytułów Mr. Australia, miał ręce mierzące w obwodzie 50 cm.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Shawn Ray i /Lee Labrada

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
flaszka - kto na mr o ocenia w ten posoob " kevin jest gorszy ale zrobi salto a tamci nie - dajmy mu 1 miejsce" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2114
żle mnie zrozumiałeś - chodzi mi o to że oni mają być ucieleśnieniem tego co najlepsze w kulturystyce - a coś mnie skręca jak widzisze że oni mają problem z zejściem ze 1 stopnia i muszą to wykonywać bokiem

Jak na człowieka o wzroście 163,5 cm umięśnienie jego rąk robi ogromne wrażenie. W sezonie ich obwód nie spada poniżej 53 cm, zaś poza sezonem rośnie nawet do 58 cm. Rzeczą niezaprzeczalna jest, że ma on wspaniałą genetykę, jeśli chodzi o umięśnienie rąk. Już jako 17-latek, gdy zdobywał pierwszy z trzech swoich tytułów Mr. Australia, miał ręce mierzące w obwodzie 50 cm.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawa strona z filmami

Następny temat

franco columbu i jego forma

WHEY premium