SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niekiedy trza się stawić...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
No właśnie...dzisiejszy piękny dzień spędziłem na palcu krakowskim w Gliwicahc na imprezie pt "Dzień UE" no i fajnie było ale 2 ciuli w***ało moją koleżanke do fontanny co wprowadziło mnie w zły nastrój...podbijam do gosci było ich 3 i mówie do jednego "lepiej wypier***aj bo ci przykur**e" gość się krzywo popatrzał powiedział że "zobaczymy" i wydupił potem przychodzi do mnie z tymi samymi kumplami i sie zaczyan pluc coś ale on sam do mnei oni stali z tyłu cos pier**lił to sie wqrwiłęm i wyci.agam z kieszeni ochranaicz na szczękę gosc sie zmarszył coś poskakał kumple się zmyli i juz nie był mocny...to podchodze do neigo łapie go za bara i go troche przycisłem że sobie klęknoł na ziemi . I mówie jak Bogus Linda ze jeszcze raz cie tu zoabczy to cię zaje**e. A za mną stałą ta laska która wzucili do wody i mnie trzymała za koszulke zebym się nie napier**lał. W sumie myślałem ze gosc przyjdzie z 10 kumpalmi i polegne odważnie w boju . W każdym bądź razie gdybym musiał to bym się postawił nawet gdyby ich było 10 (żeby nie wyjść na pipe no i mam cus do tej panny co ja wzucili bo ona jest taka OOOOOOOO) )
Co przez to chcę powiedzieć
1.Większość gości jest tylko mocna w słowach
2.Większość gosci jest tylko mocna jak ma z sobą kumpli
3.Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie (tamci 2 co z nim byli nagle prysneli)
4.Jak się postawisz to sie zaczynają zastanawiać dlaczego
5.Szczęki gumowe powodują u wroga podejrzenie o utracie zycia
6.Koleżanki których bronisz są za to wdzięczne
Więc panowie jak sie frajer czepia to sie postawcie a zamknie morde zwinie sie w kłębek i bedzie was prosił o wybaczenie a jeśli ma kumpli to walczcie jak wojownicy i polegijcie w boju .
Thx too Gary i reszta ekipy bo bez waszych "nauk" o psychice napastnika bym był troche do tyłu i nei wiem czy bym sie postawił.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/28.gif[/img]SFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAM[img]../../buziaki/28.gif" alt="" />
LEARN TO THINK-THEN TO FIGHT

human at sight,monster at heart

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Champion masz całkowitą racje z tymi grzybami, ale któś tam wyżej pisał ze jescze nie używał szczęki na ulicy....i obys koleś nie musiał !!!!!!!
To moje podstawowe motto.

а вообще каждый человек по свойму хорош
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
no i tak trzymac ! Dobrze zes zorbil. Slusznie zes spostrzegl ze ochraniacz szczeki moze byc pewnym psychologicznym atutem.




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
najleprzy jest punkt nr 6


Jujitsu: the art of self-protection
Judo: the art of self-perfection
_SFD JUJITSU TEAM_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
natolin zgadzam się a champion dobrze zrobiłeś

Życie to najlepszy narkotyk
...uj na to kłade bo i tak Dam rade !!!
"Gdy Bóg stworzył kobietę, diabeł stał się niepotrzebny"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
Bardzo dobrze NIE MA LITOŚCI .... SOG



-----------------------------
MODERATOR GIER KOMPUTEROWYCH
-----------------------------
The Eagle Lands....

" Staraj się dążyć do doskonałości , rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę. Te zasady pomogą ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią cię silniejszym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkości. " - Joe Weider®
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
ehehe TAK TRZYMAC!!!!!!!!!!

http://www.kungfu.z.pl
Trening? Cóż to takiego? To najważniejsza rzecz w życiu ważniejsza od rodziców, pieniędzy, szkoły i rzeczy materialnych po prostu najważniejsza bo pozwala rozwijać samego siebie w wybranym przez siebie kierunku którego nikt nie narzuca bo jesli coś nam nie odpowiada to zawsze mozna iść ćwiczyć gdzie indziej.

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13343
Honor jest najważniejszy SOG

Sterydy to ciemna strona mocy:łatwa,szyba,prosta
Żyć z Bogiem,umierać z honorem
BÓG HONOR OJCZYZNA
Balcerowicz Musi Odejść
Nie Chce Ale Musze

SFD FIGHT CLUB
Sterydy to ciemna strona mocy:łatwa,szybka,prosta
Żyć z Bogiem,umierać z honorem
Miłość to cierpienie
Cierpienie jest matką sukcesu i szczęścia.Nigdy nie zniszczycie prawdy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 698 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28956
huhu niezle

Stand and Fight for Your Rights.

In a world of delusion
Never turn your back on a friend
Cos you can count your real true friends on one hand through life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spox..ale i tak mogles go przynajmniej troszke przydusic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
jeszcze nigdy nie widzialem zeby gosc zakladal na ulicy ochraniacz ale jakbym zobaczyl to chyba bym sie zaczal smiac
ale postawa jak najbardziej o.k.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Ja tez zawsze nosze w kieszeni ochraniacz a mialem ostatnio taka sytuacje wraca z laska ze spacerku i stoi ze 20 kolesi glownie same leszcze ale jak brzmi stare powiedzenie jesli ludkow kupa to i z herkulesa dupa , slysze pierwsze halo : "ha***** sie gapisz" to ja grzecznie odpowiadam do mnie mowisz na***** sie gapie no i zaczela sie afera gosciu idzie na mnie z 10 kolesiami i krzyczy ze mnie za***ie i chce wyjsc na solowke ja na to ze pogadamy jak bedziesz bez kolegow i poszedlem z panna w swoja strone strone odprowadzilem ukochana do domu i wykonalem tel po kolegow bo mialem ochote zniszczyc tego kolesia. Podjechalismy tam jednym autem nas bylo 5 wysiadamy a chlopaczki juz byli obsrani chodz ich bylo 20 i podchodze to goscia ktory tak sie aferowal i mo mowie ze moge z nim teraz wyskoczyc na sole a on mi sie zaczyna tlumaczyc i przepraszac mi sie go zal zrobilo i tylko mu raz z lokcia w ryj za***alem i jego koledzy w tym momencie pouciekali . Czyli kazdy kto jest w grupie jest twardy w gebie a potem mieknie i zwisa jak ***** zula.

Doradca w dziale Combat/samoobrona

Fight to Live Live to Fight

>>>>BJJ OPOLE<<<<

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kuzure-kami-shiho-gatame - opis przejścia

Następny temat

Techniki Boksu

WHEY premium