SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niedojadanie na redukcji dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7732

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Płeć

Kobieta

Cel

Redukcja

Waga

56

Wzrost

160

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

ok 17%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Duża

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Staż treningowy 5 lat, treningi 3-5 razy w tygodniu

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Badania w normie

Stosowana lub planowana suplementacja

Białko, aminokwasy, spalacz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Żeby wymodelowac to już głównie musisz się przyłożyć to treningu a w między czasie zrzucisz te 3 kg, jeśli wprowadzisz zmiany do diety napewno będziesz Ci łatwiej ;) jeśli nie będziesz mogła zjeść normalne posiłku to może być to białko z jakimiś węglami ale staraj się zjeść normalny posiłek a bialko w prochu traktuj "awaryjnie" ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22020 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627482
"Żeby wymodelowac to już głównie musisz się przyłożyć to treningu a w między czasie zrzucisz te 3 kg," prawda, święta prawda:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie sugeruj się wagą, a ogólną kompozycją sylwetki - obwodami. Owe 3 kg możesz zrzucić nawet w kilka dni bowiem nie oczekuj, że będzie to tkanka tłuszczowa. Co do śniadań to nie muszą to być białkowo-tłuszczowe, zaś jeśli Ci to odpowiada to możesz to kontynuować, jakie badania robiłaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7792
Nie sugeruję się wagą :) Od listopada zeszło około 5 kilo z wagi, -5 cm w pasie, siła poszła do góry także do treningów przyłożę się jeszcze bardziej :) Trenuję 4 razy siłowo + cardio po treningu około 40 minut. Śniadań nie jem codziennie BT zależy czasem wpadają płatki,owsiane czy jaglane z bananem, czasem jajecznica z chlebem żytnim.Co do badań wykonywałam w na początku listopada pod kątem bólu kolan pełną morfologię, panel tarczycowy, CPR, lipidogram, witaminy wszystko modelowo, zażywam tylko tran z witaminą D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Sporo tej aktywności, masz to wszystko uwzględnione w zapotrzebowaniu? Co zrobisz jak przyjdzie zastój na redukcji? Wrzucisz wyniki badań ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7792
Czy ja wiem czy dużo? Zawsze tyle chodziłam na siłownię, ogólnie raczej jestem aktywna siłka, basen w lato rolki, rower... Myślałam o tym, żeby wejść z powrotem na zero na powiedzmy 2 tygodnie a później znów zejść trochę z kaloryki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7792
Wyniki chyba ok robiłam profilaktycznie z powodu "depresyjnego" samopoczucia ale to chyba był kortyzol bo poprawiłam dietę, zaczełam witaminę D z tranem rać i wszystko jest super :) glukoza nisko ale zawsze miałam nisko, a jak kiedyś zapytałam lekarki co robić bo chce mi się spać w środku dnia to mi doradziło żeby zjeść batonika hehe świetna rada





Zmieniony przez - shamandalie w dniu 2018-02-10 15:07:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Ja mam podobnie, całe życie bym przespał zarowno na masie jak i na redukcji a badania wszystkie książkowe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ale ta glukoza jest do zbadania, co to za pierdzenie, że batonika zjeść...toć tutaj może być hipoglikemia, zrobić warto obciążenie glukozy i zobaczyć co tam się dzieje rzeczywiśćie, tego nie należy zostawiać tak, bo to się leczy wbrew pozorom.
Brakuje do pełnego obrazu tarczycy ft3, ft4.

A aktywności sporo, dlatego zapytałam, czy masz ją uwzględnioną, być może regeneracja jest kiepska i stąd (prócz niskiego cukru) to zmęczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7792
Dzięki za poradę, zbadam na pewno. Niestety tu może być problem z regeneracją bo odkąd zaczęłam dietę, przyłożyłam się też bardziej do ćwiczeń, siła w górę, większe ciężary i pomimo brania aminokwasów i glutaminy czuję czasem zmęczenie, cardio to już w ogóle nie mam siły robić, tym bardziej, że jestem zmuszona ćwiczyć dzień po dniu... Stąd też moje pytanie co poprawić jeszcze w diecie, bo wiem , że tu w głównej mierze tkwi problem- mało jem, słabe paliwo dla mięśni i kiepska regeneracja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna zbilansowana 92 Kg

Następny temat

Zbijanie z wody

WHEY premium