SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niedoczynnosc tarczycy a sterydy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
Witam

Szukalem,czytalem kilkadziesiat artykulow w necie i tu na forum ale nie znalazlem interesujacej mnie konkretnej odpowiedzi... Chcialbym sie was poradzic w pewnej sprawie mianowicie mam 19 lat, moj staz na silowni to prawie 2 lata(cos kolo 20 miesiecy), waze 60 kg przy wzroscie 176 cm i mam niedoczynnosc tarczycy;/
Cwicze na dobrej silowni (chodzi mi o wyposazenie) , techniki poszczegolnych wykonywanych cwiczen staram sie wykonywac tak jak nalezy, nie mam na silce trenera ale wlasciciel silowni zawsze powie i pokaze jak je wykonac poprawnie. Cwicze wg ustalonego planu, diety nie mam takiej pozadnej ale staram sie jesc minimum 5 posilkow dziennie ktore zawieraja duzo bialka i weglowodanow. Jesli chodzi o odzywki to tylko mialem Mass XXL 3000 g i kreatyne CM3 180 tabs. Postepy na silowni mam marne pomimo tego co robie jak wam opisalem powyzej.Wiem ze mam krotki staz i i diete slaba i ze zaraz nie bede Schwarzeneggerem no ale nie robie zbytnich postepow i ani mi sila nie przybywa ani masa. Kumpel zaproponowal mi zebym sobie strzelil omke i mete. Wiem ze do 21 roku jeszcze bede sie rozwijal i koksy nie sa w tak mlodym wieku wskazane no ale pokusa jest duza;D Kusi mnie to bo wiem na przykladzie kumpla ze byl w identycznej sytuacji jak ja wzial i kawal dziada z niego sie zrobilo w krotkim czasie tylko ze on nie mial niedoczynnosci tarczycy,no wlasnie i glownie chodzi mi czy jakbym wzial omke i mete to czy bym sobie cos popieprzyl z ta tarczyca ??
Dodam ze mam ta niedoczynnosc gdzies od 12 roku zycia i bore Euthyrox 125 jedna tabl. rano przed sniadaniem.
Jesli macie jakies konkretne odpowiedzi to bylbym wdzieczny za kazda odpowiedz

Ćwicz jak zwierz a zachowuj się jak człowiek ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
nie dość że masz niedoczynność tarczycy, to jeszcze wielką niedowage no i jesteś niepełnoletni. Branie koksu w takiej sytuacji to kolosalna głupota, całkiem zniszczysz sobie zdrowie chłopie.Na diecie i suplach można zrobić naprawde dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smiech na sali z taką wagą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
Dzieki SebaWlkp za rade;)

Ćwicz jak zwierz a zachowuj się jak człowiek ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
po pierwsze nie tan dzial, koledzy z Doping'u doradza ci pewnie berdziej fachowo niz my tutaj. po drugie odwiedz dzial odzywianie i uloz PORZĄDNĄ diete! pozniej dzial suplementecja, gdzie doradza ci jakie suple mozesz wziasc zeby rosnac. z tarczyca nie ma wesolo wiec miej to na uwadze! szkoda sie truc w tak mlodym wieku, z takim stazem i waga. sory.

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2755
Nie ten dział. Co do tarczycy to chyba masz za dużą dawkę leku bo mało ważysz. Też mam niedoczynność ale nie mam takiego problemu z wagą. Myśle że nie ma co łapać za koks. Łatwo łapie się masę jak się ma podwyższony poziom TSH czyli byś musiał obniżyć dawkę leku i zobaczyć jak waga pójdzie po pewnym czasie. Jednak też z drugiej strony ciężko żyć z takim czymś bo straszne są wtedy wahania wagi. Można dosłownie w tydzień przytyć 7 kg i w kilka dni spaść te 7kg(przynajmniej ja tak miałem). No i oczywiście dochodzi do tego depresja i inne nieprzyjemne rzeczy związane z podwyższony TSH. A co do koksu to frajerem nie bądź i dojdź do czegoś sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
"A co do koksu to frajerem nie bądź i dojdź do czegoś sam"

gibacz a co myślisz, że jak se walniesz strzała, to będziesz leżeć do góry jajami i będziesz rosnąć? --.--

Podpowiem ci coś, jeżeli taka osoba nie ma o niczym pojęcia, to będzie fajnie wyglądała na cyklu, ale po nim będzie jeszcze mniejsza niż przed(przykład kumpla).

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
dzieki chlopaki za odpowiedzi;)
gibacz a co do tego podwyzszonego TSH to masz chyba racje bo mam depreche bez powodu i cholerne bole glowy;/
zarejstrowalem sie do mojego endokrynologa to mam nadzieje ze mi wyrowna poziom TSH .

Ćwicz jak zwierz a zachowuj się jak człowiek ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2755
Pewnie że mam racje;) Znam się trochę na tym. Już od lat w tym siedzę
Dudpis ja nie napisałem że jak się wali koks to samo rośnie:p
Napisałem żeby samemu do czegoś dojść bez koksu. Wtedy jest większa radość z osiągniętych wyników:p Nie zrozumiałeś mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
A dla mnie właśnie, to nawet jak na mecie coś zrobie, to będzie taka sama radość jak na innych pierdułach. No takie jest moje zdanie :P.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie ;d

Następny temat

Gdzie pracujecie

WHEY premium