SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niedobory witamin i minerałów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 259
Ok czyli po prostu dać taki ciężar żeby go było ''czuć'' ale wszystkie założone powtórzenia robić poprawnie technicznie, a jak za jakiś czas stwierdze że moja siła na tą partię poszła trochę w góre to po prostu dołożyć trochę ciężaru tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tak jest nie ma co zwracać tu uwagi na progresje bo szybko ona nie idzie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 259
Ok to jeszcze spytam trochę inną rzecz mianowicie jeśli chodzi o dokładanie kcal na masie - przypuśćmy że moje zero było 3300 kcal dołożyłem 200 kcal i masa pomału ruszyła do przodu i wymiary ale się zatrzymała i znów dokładam 200 kcal - jak długo czekać jeśli po dołożeniu nic się nie dzieje? Zawsze mierze się po tygodniu jeśli nadal jest to samo to jeszcze czekam tydzien i jeśli po dwóch tygodniach nic nie ruszy to znowu dokładam 200 kcal. Czy mogę tak robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Możesz tak robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Generalnie proces rozbudowy muskulatury jest naprawdę powolny, związane jest to m.in z wydajnością aparatu enzymatycznego. Szacuje się, iż realny przyrost masy mięśniowej to 0,5 – 1kg miesięcznie zatem w skali 3-4 tyg. monitoruj efekty, zwłaszcza obwody. Nie dodawaj 200 kcal co chwilę, gdyż w tym przypadku szybciej doprowadzisz do przyrostu tkanki tłuszczowej niż mięśniowej.

P.S: oczywiście nie ma co się trzymać sztywno w/w reguł bowiem można to wziąć na poprawkę.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-06-17 13:35:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 259
Czyli nawet jesli wymiary i obwody sie zatrzymaja to lepiej przeczekać tydzien zy dwa na tych samych i moze coś ruszy, tak? A najwyzej potem dodać i trochę czekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Nie licz na to ze w 3 miesiące zbudujesz sylwetkę . To wszystko trwa . Jeżeli przez kilka tygodni nie będziesz obserwował postępów to wtedy modyfikujesz . Tutaj nie ma schematów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza się.
Tydzień nie jest żadnym wyznacznikiem - nie urosną Ci mięśnie przez 7 dni ( takich cudów nie ma ).

Dodatkowo jeśli w pasie będzie szło za dużo to oznacza, że jest zbyt wysoki udział kalorii w diecie.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-06-17 13:46:11
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 259
ależ ja nie licze że w 3 miesiące zostane Pudzianem młody chłopak jestem, mam czas. Teraz to już wiem wszystko chyba na ten temat, dziękuje za Waszą aktywność w tym temacie, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To nie chodzi o bycie ,,pudzianem'' a o rozwój masy mięśniowej która jest bardziej złożonym procesem niż dodawanie tylko kalorii.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regeneracja organizmu po ciężkiej pracy

Następny temat

Potrzebny dobry spalacz dla początkującego.

WHEY premium