SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie wiem jaki tytul, moze tsunami:)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
Chodze na karate tsunami tzn. zaczynam bo bylem dopiero na kilku treningach i tak sie zastanawiam czy nie lepiej (jezeli chodzi o skutecznosc) byloby sie zapisac na kick boxing albo bjj, czy po 4 miesiacach treningu mozna juz sie jako tako obronic?
A teraz jezeli chodzi o metody treningowe, bo to mnie zastanawia, czy to normalne ze chodzac na tsunami ucze sie udezen lokciami, kolanami i np. takich rzeczy jak miazdzenie jaj typowi ktory juz lezy na glebie? mi to osobiscie odpowiada bo nie interesuja mnie takie rzeczy jak zdawanie egzaminow na wyzsze stopnie, machanie bez celu lapami i filozofia, ale czy to jest normalne ze tego wogole na terningach nie ma?:)

Ps. gdzie jest w wawie bjj oprocz hali gwardii?

KdH
[email protected]

KdH/BJJ/WWA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uciekaj stamtad! Tsunami to oszustwo wymyslone przez Ryszarda m****a, bylego oficera SB inwigilujacego srodowisko sztuk walki. Posiadal zolty pasek w Shotokan i zalozyl sobie nowy styl, wowczas reklamowany jako "socjalistyczne karate" w ktorym nadal sobie 10 dan,
Idz na Bjj (najlepiej) lub kickboxing
Bjj jest tez:
Praga klub sportowy ORZEŁ ul. Poskarbińska (pon,śr) g.18.00
i chyba na Bielanach
informacje tel 606535883

Pawel Ziolkowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta jestes pewien ze bjj jest na Podskarbinskiej o 18?
Podobno jest tylko na gwardi o 21.:(

A o tsunami to wszyscy mowia ze to syf i lipa(nawet na gorinkanie)


nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zadzwon i sprawdz. Pewny nie jestem bo do Wa-wy mam kawalek. Ale z tego co wiem to treningi sa w trzech miejscach (a na sto procent w dwoch)

Pawel Ziolkowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
nie bedzie to odpowiedz a bardziej opis mojego przypadku, trenuje jujitsu ok 5 miesiecy i w tym tygodniu bede zdawal na niebieski pas nie wiem jak bedzie wygladal egzamin a z tego co podpowiadali inni (nie moza mowic o tym glosno) sam ezamin bedzie trwal jakies 5 godzin techniki, walki, techniki podobno az sie wyzygasz (przesadzam) nie moge ci powiedziec o zastosowaniu w walce no nie walczylem na ulicy i coraz bardziej nie che walczyc ale wiem ze pewnie techniki juz nauczone moge byc pomocne choc mysle ze 5 miesciacch treningu 2 raz dziennie 3 razy w tygodniu jeszcze nic nie potrafie naprawde - to czego sie nauczylem to kropeleczka w oceanie tylko systematyka i samozaparcie moga doprowadzc cie do czegos - do osiagniec. A jest o co sie starc wlasnie widzialem koncowa - ostatnia czesc egzaminu na czarny pas - koncowa bo reszta jest utajona dla nizszych rang. Mysle ze to jest chyba cos do czego dazy kazdy z nas - podpwiem ze jednen z egz. na czarny pas jest zlamanie drewnianego patyczka grubosci olowka kartka papieru.
Wiec mysle ze nie czeste zmainy stylow a zaglebienie sie w jeden i udoskonalenie jego spowoduja ze bedziesz mogl "spokojnie" chodzic po ulicy )

Pozdrawiam,

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To zalezy jaki styl. A i tak bez treningu przekrojowego nie masz co mazyc o byciu naprawde dobrym.

Pawel Ziolkowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Danzan-Ryu Jujutsu

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedys byl to system skuteczny, a sam Okazaki byl niezlym fajterem. Min w latach 20-tych pokonal na ringu boksera. Studiowal tez wiele systemow, zarowno wschodnich jak i zachodnich. Jak ta sytuacja wyglada obecnie, tzn czy styl sie rozwijal czy tez zatrzymal w miejscu i kultywowal stare formy, nie wiem. Ale w obu wypadkach nie zawadzi jesli pocwiczysz cos oprocz tego. Sam Okazaki cwiczyl min boks, judo i hawajskie systemy, wiec nic nie stoi na przeszkodzie bys go nasladowal w tym wzgledzie.
Gdzie cwiczysz? Nie slyszalem o sekcji tego stylu w Polsce.

Pawel Ziolkowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Natomiast robienie sekretu z egzaminu uwazam za smieszne. Epatowanie tajemniczoscia to moze i dobry chwyt reklamowy skierowany do pewnego typu odbiorcow na ktorych robi wrazenie mistyka, tajemniczosc i elitarnosc, ale z koleji zniecheca niektorych ludzi majacych bardziej krytyczne podejscie.

Pawel Ziolkowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Gratuluje wiedzy w szczegolnowsci wlasnie ze danzan ryu jest stylem nie obecnym w Polsce. Tak mieszkam i trenuje w USA, zgadzam sie ze do treninguw jujitsu powinno sie jeszcze cos "dolozyc" w moim przypadku jest to judo ale nie w osobnej sekcji tylko to naszego dojo uczeszczaja takze judocy i oni prowoadza zajecia - ciekawe porowania czasmy z tego wychodza. Co do rozwijania sie samego stylu to naprawde nie moge ci nic na ten temat powiedziec dlatego ze nie wiem mysle ze to naprawde ciezko powiedzec lub zaobserwowac z pozycji poczatkujacego ale mysle ze cala sekcja tu w USA dziala bardzo preznie i nie pozwoli na "zacofanie sie " stylu. Co do tajemniczosci to moze masz racje ale.. czasami wlasnie czesc mistycyzmy lub nawet delikatnej elitarnosci nie zaszkodzi a wlasciwei to powinno pomoc to wlasnie dla tych wszystkich nowych i swiezych jest to badzcem dzialajacym na podswiadomosc i powodujacym dalsze pchanie do ciezszych treningow (tak sie dzieje w moim wypadku)
Pozdrawiam

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
neo,gdzie mieszkasz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto uprawia kendo & iaido & kenjitsu ?

Następny temat

bjj-jestem w szoku

WHEY premium