SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie próbujcie tego w domu - czyli fight club.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7493

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez saib__ z działu Uderzane.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 569
Zakłożyłem nie dawno z kumplami taki fight club jakby ;] no i walczymy na zasadach MMA ale no nie walimy się z kolanka w głowe i w twarz z łokci ... ale pozostałe chwyty dozwolone no i niestety mamy rekawice bokserskie i jest strasznie nie wygodnie w tym i trudno jakoś uchwycić przeciwnika ;] no i tutaj moja prośba do was bo kompletnie się na tym nie znam ... i chciałbym kupić dwie pary takich rękawic jakimi walczą w Pride FC lub w UFC ... takie żeby były solidne i w cenie około 60 -70 zł jedna para no ewentualnie do 100 zł i powiedzcie jakiej firmy by były dobre i solidne i jeżeli można to podawajcie jakies linki z fotami tych rękawic ;] A i zależy mi tylko na rękawicach skórzanych
p.s jeżeli dobrze pójdzie to może wam powrzucam jakośtutaj filmiki jak się naparzamy ;] :D jest naprawdę na co popatrzeć ;] niektóre Akcje rodem z pride FC ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 569
jasne ... niby czemu mam oszukiwać co mi po tym że oszukam jakichś kolesi których nawet nie znam nie rozumiem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33000
widziałem na allegro za stówke mastersy, jak w uzyciu nie mam pojęcia, albo w przyrządówkach.

co trenujesz, kumple ???
na jakiej miejscówce odbywaja sie walki ???
wrzuć jakiś filmik z dobrej szamotaniny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
w tym rzecz, że on nic nie trenuje

pozdro

Zmieniony przez - Szarek w dniu 2006-04-29 09:06:20

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 569
szarek trenuje Karate Kyokushin od 2 miechów ;] ale w wakacje moja sekcja nie ma zajęć i chciałem się zapisać na coś w Wawie co mnie poduczy walki w parterze ;] ... a co do poprzedniej wypowiedzi no to jak jużpowiedziałem trenuje kyokushin dwa miechy ale zawsze coś i walczymy w zależności od pogody
albo w stodole ale wtedy walczymy tylko na pięści a jak jest ciepło i ładna pogoda to na dworzu za stodołą zabawa jest przednia ;] walczymy naprawdę tylko nie używamy kolan i łokci na łowe bo jak raz się odbuła taka walka to se łuki brwiowe porościnali ;] Ale hłopaki my niestety nie dysponujemy kamerą ale mamy filmików trochę na komórce ;] w formacie gp ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
a jesteś z Warszawy? Chce się dołączyć :D
takie sparingi przydałyby mi się, bo u nas w sekcji teraz sam parter przerabiamy

ps. 2 miechy trenujesz? w tradycyjnych pisałeś co innego

Zmieniony przez - Szarek w dniu 2006-04-29 11:05:11

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Fajnie tak sie ponaparzac w gronie kumpli. Tylko uwazaj zeby nie przesadzic bo to sie moze dla kogos zle skonczyc.

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 569
wiem że w tradycyjnych pisałem co innego bo poprostu jak poszedłem na Kyokushin to mi się tak z początku nie zabardzo podobało ... no i chciałem się przepisaćna coś innego nie jestem z wawy Szarek ... qale pogadaj z kumplami swoimi i sobie też takie coś może zróbcie ;];p A jeżeli chodzi o to że może sięto dla kogoś źle skończyć to jużsię pare razy skonczyło że pare osób zemdlało ale potem się ockneli ;] kurde szkoda że nie umiem wrzucać walka bo my je kręcimy narazie na komórce ;] i jest nawet niezła jakość ale dzisiaj np ide i już z kamerka ;]:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 569
No to jak Panowie może doradzicie mi jakieś rękawice chodzi mi o takie jakimi Walcza w Pride FC lub w UFC chyba to te same ;] ;p no więc chciałbym takie skórzane w jakiejś przystępnej cenie i solidne już powiedziałem do czego będą służyć ;] ;p :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
Mam kumpli co się naparzają, ale grubo powyżej 90 kg, więc na full contact z nimi nie pójdę ;D
Rękawic poszukaj na tych stronkach :
www.fighting.pl
www.ufc.pl
www.sport-shop.pl
www.athleticshop.com.pl 

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 569
dzięki szarek no u nas to jest różnie z masą jeśli o to chodzi ;] jeden kumpel waży 80 drugi 75 ja waże 66 i raz oklepałem tego 80 kg nie wiem jakim cudem a bałem się go jak cholera ;] :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Życze wam powodzenia !!! tylko jak powiedział marek, nieprzesadzajcie zabardzo

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening silvy

Następny temat

Pride dzis.

Wiecej