SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie odebranie przesyłki

temat działu:

Biuro Obsługi Klienta

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez MS-Michal z działu Marbo.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43770
Jak przebiega przesyłka kurierska płatność przy odbiorze,gdy nie odbiorę zamówienia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Co to w ogóle za pytanie. Towar wraca do nas, a więc ponosimy koszt transportu dwa razy. Po co zamawiać coś, czego nie chcesz odebrać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43770
Chcę odebrać przesyłkę tylko nie wiem czy będzie akurat ktoś w domu gdy kurier przyjedzie i stąd moje pytanie jak to przebiega.
Rozumiem że kurier zabiera przesyłkę z powrotem do magazynu czy na pocztę. Dlatego nie wiem czy nie lepiej wziąć opcji odbioru osobistego
.

Zmieniony przez - Arexxx w dniu 2012-09-25 20:45:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 581 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16852
Zapłać przelewem i będzie spokój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Bez paniki.. kurier powinien mieć do ciebie telefon i kontaktuje się kilka razy. Przyjedzie- napisze jakby awizo, że nikogo nie zastał... do 2 tygodni czasem czekają... zależy od firmy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podwyżka cen

Następny temat

Niedopasowana maszyna? Zamówienie nr 31058

WHEY premium